EN|RU|UK
Блоги Дмитро Снєгирьов
Cпівголова Г І "Права Справа"
  671  1

"ЛНР" не отримає від окупантів замовлення на тепловози

Прес-служба ПАТ «Луганськтепловоз» повідомила про те,що підприємство, чиї виробничі потужності знаходяться на території самопроголошеної ЛНР, отримало велике замовлення на виробництво 50 наіменувань продукції від російського підприємства «Трансмашхолдінг».

За словами керівника прес-служби «Луганськтепловоз» інженерна служба підприємства наразі займається технічною документацією для підготовки виробництва. З цією метою фахівці, які перебувають у відпустках, викликані на робочі місця.

Втім, прес-служба ПАТ «Луганськтепловоз» забула повідомити про те,що підприємство отримало від російського власника замовлення на виробництво запасних частин, а не самих тепловозів. До речі, замовлені на «Луганськтепловоз» запчастини та агрегати будуть направлені на російські підприємства,які належать «Трансмашхолдінгу»:Новочеркаський електровозобудівний завод, «Коломенський завод» та «Брянський машинобудівний завод».

Місцеві джерела аналітичного відділу ГІ «Права Справа» повідомляють про те,що робітникам «Луганськтепловоз»,яких виклакали з відпусток для виконання російського замовлення, оголосили про те, що працювати вони будуть лише два-три тижні, а потім знову змушені будуть піти у неоплачувану відпустку.

Розміщення російським власником «Луганськтепловоз» замовлення на виробництво комплектуючих,а не готової продукції-тепловозів, свідчить про те, що «Трансмашхолдінг» не збирається використовувати виробничі потужності «Луганськтепловоз» для виконання нового великого контракту РЗД.

Нагадаю,в січні 2016 року керівництво «Луганськтепловоз» оголосило про масові скорочення штату. З 2800 робітників на підприємстві залишили тільки 350, з числа обслуговуючого персоналу.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх