EN|RU|UK
Блоги Максим Поляков
Народный депутат Украины (фракция «Народний фронт»)
  2195  7

Безсоромний зрадник України Соболєв – БРЕХУН!

7 квітня відбувся Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, ключова тема якого - скарга Голови Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка на, нібито, втручання в роботу підприємства правоохоронних органів.

Комітет проходив під головуванням народного депутата Єгора Соболєва. Єгор Соболєв - це людина, яка за півтора роки своєї парламентської депутатської роботи, окрім «дурної репутації» - нічим іншим не відзначився: використання гранати у Верховній раді, злиття виборів у Кривому Розі на користь лжеофіцера і афериста…

Усі ці та інші факти свідчать, що людина керується не совістю, а матеріальними благами, які її заохочують у прийнятті даних антиукраїнських рішень.

Група однодумців Соболєв-Лещенко-Прохоренко, два останніх- народний депутат і екс-журналіст та Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» - співпрацюють з приватними структурами країни-агресора задля приватизації ПАТ «Укргазвидобування».

Щодо звинувачень в корупції на мою адресу та брехливої інформації Соболєва, повідомляю: я, як народний депутат до видобутку газу не маю жодного відношення. В моїй компетенції - реагувати на сотні скарг щодо діяльності Олега Прохоренко. Мається на увазі: незаконні тендерні процедури ПАТ «Укргазвидобування» на користь російських підприємтв та низка кримінальних справ щодо самого очільника Прохоренко:

ПАТ "Укргазвидобування"

1) 10.02.2016 р. за № 42016000000000421 до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за матеріалами СБУ внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.363 КК України, за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ПАТ "Укргазвидобування" в інтересах СЗАТ "Фідмаш" та КАТТ GMBH" під час укладання договору на постачання колтюбінгового обладнання та складових до нього за завищеною вартістю.

2) НАБУ повідомило, що депутатське звернення щодо незаконних дій посадових осіб ПАТ "Укргазвидобування" при виконанні контрактів з нерезидентами та постачальниками технологічного обладнання та прийнятті рішення про скасування процедури закупівлі метанолу долучені до матеріалів досудового розслідування у кримінальному провадженні № 52015000000000002,розпочатого НАБУ 04.12.2015 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою та службовим становищем, що потягли тяжкі наслідки, вчинене групою осіб).

3) Слідчим управлінням ГУ НП у м.Києві здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 12015100000001082, яке розпочато 27.11.2015 р. стосовно незаконних дій службових осіб ПАТ "Укргазвидобування", які виражені в підробленні та використанні документів для розмитнення в Полтавській області ДФС України блочно-модульних комплексів колтюбінгової установки виробництва компанії MOSTON PROPERTIES LIMITED за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

4) О4.03.2016 р. слідчим відділом Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області відкрито кримінальне провадження № 120161102300000321 за ознаками кримінального порушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

5) Слідчим управлінням з розслідування кримінальних правопорушень у сферах державної служби та власності Департаменту з розслідування та нагляду у кримінальних правопорушеннях у сферах державної служби та власності ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014000000000375, за фактом вчинення службовими особами ПАТ "Укргазвидобування" кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.364, ч.5 ст. 191 КК України.

Хочу також нагадати, що у відповідь на наше з колегами з МДО «Депутатський контроль» звернення - Державною фінансовою інспекцією України мало бути проведено ревізію фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укргазвидобування». Але керівництво компанії - Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Прохоренко О.В. не допустив працівників Держфінінспекції до перевірки. Ці дії відкрито свідчать про грубе порушення ЗУ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні».

Можу відкрито повідомити, що я кришую та лобіюю такі підприємства, як ПАТ «Дрогобицький машинобудівний завод», який є ЄДИНИМ! українським виробником газової апаратури, що може конкурувати на світовому ринку з даного виду послуг.

Отже, вважаю, що Соболєв-Лещенко мають нести, щонайменше, моральну відповідальність перед суспільством та своєю країною за пряму підтримку осіб, що співпрацюють задля інтересів країни-агресора.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх