EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  513  0

Перший тренінг для соціальних працівників

Тренінг розпочався з вступного слова Світлани Гурняк, головного спеціаліста з питань підготовки і навчання кадрів ЛМР. Після цього кожен з учасників представився, висловив свої очікування з приводу проведення тренінгів та поставив тренерам запитання, які у них виникають в процесі роботи з ветеранами АТО.


Тарас Ковалик розкрив концепцію триєдиного мозку: в соціумі, на війні і після повернення додому. Поділився власним досвідом, як почувається ветеран АТО знову опинившись у соціумі, чим максимально розкрив

4 квітня, у приміщенні Личаківської районної адміністрації, у Львові, відбувався перший тренінг для соціальних працівників районів міста на тему «Налагодження ефективної комунікації із ветеранами АТО».


Організаторами цього заходу стали: Львівська міська рада та команда WoundedWarriorUkraine, а їх учасниками - представники районних відділів служби соціального захисту.

Тренер: Олег Гуковський - бодинаміст-практик, тренер WoundedWarriorUkraine, голова Тернопільського обласної філії Української спілки психотерапевтів, член Європейської Психіатричної Асоціації (ЕРА), член Психологічної Кризової Служби. Співзасновник ГО "Центр психологічного розвитку "КОРА".


Ко-тренер: Тарас Ковалик - активіст Майдану, в.о. сотника 15-ї сотні Самооборони. Пішов на фронт добровольцем, служив у 1-му луганському відділенні батальйону «Айдар». Поранений 14 травня 2014 року потім ще брав участь у звільненні Щастя.


Автор: Олеся Гавришко.

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/WoundedWarriorUkraine/

http://woundedwarriorukraine.orgКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх