EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  230  0

Ветеранам АТО подарували 300 квитків на зустріч із легендарним Ніком Вуйчичем

7 квітня у Києві відбудеться зустріч із людиною-легендою Ніком Вуйчичем - мотиваційним тренером, що народився без рук та ніг. Українка з Нью-Йорка Наталія Стельмах спільно із проектом Wounded Warrior Ukraine організувала 300 безкоштовних квитків для ветеранів АТО.

Гроші на квитки та технічне забезпечення в залі для людей з обмеженими можливостями збирали через заклик у Facebook. Буквально за кілька днів вдалося зібрати необхідну суму - більше 6 тисяч доларів. Активно долучилися до збору коштів і українці з діаспори - більшу частину дало об'єднання українок у США UNWLA.


«Я багато читаю мотиваційної літератури і відвідую такі семінари, у мене на роботі навіть є коуч (тренер) з особистісного розвитку. Тому я знаю, який вплив подібні заходи мають на долю людини. Мені дуже хотілося б, аби наші хлопці з АТО побачили Ніка, яким захоплюється увесь світ, і усвідомили, що життя може бути повноцінним у будь-якому стані, що можна через власні виклики і проблеми знайти своє покликання. Маю велику надію, що ця зустріч з Ніком дасть нашим хлопцям з АТО новий поштовх і ідеї для зростання і вони будуть частіше усміхатися життю», - каже ініціатор акції Наталія Стельмах.

Організатори дали можливість ветеранам АТО, які бажають потрапити на виступ Ніка Вуйчича, самим зареєструватися. Перші 200 із зареєстрованих отримали квитки.

Іще сотнею квитків проект Wounded Warrior Ukraine поділився з Київським госпіталем, фондами «Повернись живим», «Народний тил», «Народний проект», «Армія SOS», Спілкою ветеранів дарницького району Києва, Гарячою лінією для ветеранів, Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

«Давня народна мудрість вчить - "люди не змінюються". Нісенітниця! Ми всі можемо змінюватися, так само, як можемо змінювати суспільство і державу. І в Wounded Warrior Ukraine ми спостерігаємо такі зміни на наших тренінгах, - говоритьзасновник проекту WWU Роман Торговіцький. - Але, щоб змінитися, людині в першу чергу потрібно захотіти цього і усвідомити, як шаблони, що їх диктує суспільство, заважають нашому розвитку. Саме тому виступ Ніка настільки важливий».

Нік Вуйчич виступить у Києві вже цього тижня - у четвер, 7 квітня - в НСК Олімпійському з програмою «Життя без кордонів», в якій поділиться своїм досвідом і ставленням до цінності життя.

Нік Вучич - християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок». 1982 року із рідкісною патологією: у хлопчика були відсутні кінцівки - обидві руки і обидві ноги. Попри це, він веде активний спосіб життя: об'їздив більше 45 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у теле-шоу й пише книги. Одружений, має двох дітей. У 2005 Нік був номінований на премію «Young Australian of the Year».

Wounded Warrior Ukraine є проектом некомерційної організації Healing War Scars Inc., заснованої у США в грудні 2014 року Романом Торговіцьким (випускник Гарвардського університету, Ph.D.). Головним завданням проекту є надання психологічної реабілітаційної допомоги військовим та цивільному населенню, які постраждали від видимих і прихованих ран війни. Проект проводить тренінги посттравматичного росту «Серце Воїна», побудований на основі Бодинаміки (данська школа тілесно - орієнтованої психотерапії), за концепцією рівний - рівному, ветеран - ветерану.

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/WoundedWarriorUkraine/

http://woundedwarriorukraine.org


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх