EN|RU|UK
Блоги Дмитрий Булатов
Офицер 92 ОМБр Вооруженных Сил Украины
  3299  9

Прокурорів потрібно позбавити статусу учасників бойових дій

Це вимога воїнів з фронту, які по-справжньому наражали себе на небезпеку, даючи гідну відсіч озброєному ворогові українського народу. Виключенням серед прокурорів будуть ті, хто пройшов службу в лавах ЗСУ, був на фронті, брав участь у бойових зіткненнях та тримав оборону державного суверенітету під ворожими обстрілами. Через деякий час буде прийнятий відповідний закон, який, власне, і надасть можливість позбавляти статусу УБД. Після прийняття цього закону разом ми будемо напрацьовувати його критерії, а в подальшому й документ під назвою "порядок позбавлення статусу учасника бойових дій". Зазначу: це ніяким чином не зачепить справжніх воїнів ЗСУ, а влучно вдарить по прокурорах (в тому числі і військових), які не гидують висмоктувати з держави той максимум, який тільки можуть, та ще й знущаються над справжніми захисниками України.

Є приклади серед керівного складу прокуратури (в тому числі й військової), які руйнують довіру воїнів з фронту до власної держави. Прокурори, незважаючи на відсутність доказів та фактів, переслідують та кидають за ґрати стійких і невідступних українських воїнів. Не заради справедливості, а заради власної вигоди. Ми маємо це виправити, відновити довіру і покарати винних в різний спосіб, та, наголошую - лише законний.

Чи не найяскравіший приклад - одіозний військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик - злочинець у погонах. І він, на жаль, має й поплічників. Окрім позбавлення статусу учасників бойових дій, вся військовопрокуроська зграя має відповісти за сфабриковані справи проти військовослужбовців та скалічені долі тих, хто не бажав сплачувати "мзду", а також за використання своїх посад задля власного збагачення, награбоване за роки перебування на держслужбі та чималі хабарі. Військові прокурори вважають себе недосяжними для законодавства, бо "замазані по вуха" з такими ж самими в ГПУ. Ми не сидимо та не чекаємо, а поєднуємо наші зусилля з тими, хто докладає їх в боротьбі з перевертнями у погонах. Приєднуйтесь.

P.S. Воїни з фронту поважають закон та дотримуються його за будь яких обставин. За наявності недосконалого законодавства та неналежного виконання існуючого ми домагатимемось/лобіюватимемо прийняття нового та його суцільного дотримання.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх