EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  758  0

У полон я потрапив разом з Надією Савченко

Аліев Олександр, військовослужбовець Айдару, потрапив у полон разом з Надією Савченко, вони були в одній групі. Його звільнили одним з перших, як тяжкопораненого.

"Перша ніч коли я змог заснути по поверненню, це коли ми з сім'єю виїхали в Карпатські гори. Потім в мене був період самоізоляції. Я не розумів що зі мною коїться.

Я як працівник соціальної служби намагався сам знайти рішення всіх психологічних проблем після полону. Іноді, на своєму досвіді намагався допомагати друзям, тому що по поверненню стрес проявляється майже у всіх.

Я хочу розібратися з собою та допомагати своїм побратимам. Зараз я працівник служби з прав ветеранів АТО в Полтаві.

Серед державних організацій з психологічної підтримки я не бачу якості. Тому я з превеликим задоволенням завітав на тренінг "Серце воїна". Тут я опинився серед своїх.

Я відчуваю як в мене рушиться сім'я, для мене це дуже боляче. В мене є маленька донечка, без якої я себе не уявляю. Тільки думки про неї допомогли мені пережити страшні катування у полоні. Сюди я приїхав з питанням, чи можна зберегти свою сім'ю, це важливо для мене.

Самим важливим на цьому тренінгу було для мене усвідомлення того що я реагую згідно своїм інстинктам, це було відкриття. Розуміння дає мені можливість з цим працювати" - Олександр Алієв, учасник тренінгу "Серце воїна".

На цих вихідних пройшов перший етап тренінгу "Серце воїна" для групи звільнених з полону військовослужбовців АТО.

Команда Wounded Warrior Ukrine щиро вдячна дівчатам при ініціативі Prisoners of War UA Project УГСПЛ Аліні Павлюк, Ірині та Євгенії Капалкіним та Долженко Марині Миколаївні за допомогу в організації цієї зустрічі!

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/Wounded-Warrior-Ukraine-15405004…/…

http://woundedwarriorukraine.orgИсточник:http://censor.net.ua/b2216


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх