EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  2273  2

У полоні 119 днів

"Я воював в батальоні Донбас. Моя сім'я дізналась що я пішов на війну, лише коли мене взяли у полон.Був організованих вихід з Іловайська, по двох напрямках. В Многопіллі нас почали

обстрілювати, але нам була дана команда рухатись далі. Залишки нашої колони засіли в селі Червоносільске. Дві доби ми тримали оборону. Коли не боєприпасів, нічого вже не залишилось, а стан поранених був дуже важким, командування досягло домовленостей що вони передають поранених нашій стороні, а ми передаємо їм їх військовополонених, яких ми захопили і виходимо самі до них у полон. Це було маленьке селище в пять домів, виходу не було.

Я тримав пістолет у скроні. Командир вчасно встиг відібрати зброю.

У полоні я був 119 днів.

Цей тренінг дав мені розуміння в тому, які процеси кояться зі мною. Я ще багато чого хочу проаналізувати з часом, я робив багато заміток.

Найголовніше не робити боляче своїм близьким, вони і так настраждались поки мене з полону чекали" - Максим Богун, учасник тренінгу "Серце воїна".


На цих вихідних пройшов перший етап тренінгу "Серце воїна" для групи звільнених з полону військовослужбовців АТО.

Команда Wounded Warrior Ukrine щиро вдячна дівчатам при ініціативі Prisoners of War UA Project УГСПЛ Аліні Павлюк, Ірині та Євгенії Капалкіним та Долженко Марині Миколаївні за допомогу в організації цієї зустрічі!


Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/Wounded-Warrior-Ukraine-15405004…/…

http://woundedwarriorukraine.org

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх