EN|RU|UK
Блоги Віктор Балога
Народний депутат
  1466  3

Про генеральські погони для опричників з СБУ

Президент роздав слонів - присвоїв генеральські звання у СБУ. Знову в стилі Брежнєва - під дату, річницю створення цієї організації. Тобто не за заслуги, а просто для святкового настрою.

Однак таке розвішування зірок має інший, непарадний бік, який для обласканих царевою милістю може вилізти боком. Для суспільства цей зорепад як маркер - тепер президентських опричників видно кожному.

Отже, найвище військове звання одержав начальник "контори" Василь Грицак - напевно, це аванс за послуги спецлужби з контролю за політичними конкурентами влади, зокрема, з огляду на ймовірні парламентські вибори.

Лампаси начальнику чернігівської філії СБУ пішли в оплату внеску за ганебну "перемогу" президентського холопа пана Березенка.

Зірочкою керівнику управління в Дніпропетровській області Гарант розплатився за ув'язнення Корбана.

Генерал-лейтенантським званням народному депутату Кожем'якіну (на хріна воно йому?!) Порошенко підмастив голосування фракції БЮТ за прем'єрство санчопанси Гройсмана.

І просто маразм - генералом став завгосп СБУ, тобто "умывальников начальник и мочалок командир". Ніби йому мало відкатів на закупівлях.

Пригадую, як погони генерал-полковника приїхав одержувати в Київ начальник Генштабу Муженко в той час, коли наші військові гинули в Іловайському котлі. Згодом цей "воєначальник" і "стратег" також одержав від Президента найвище військове звання, як і міністр Полторак. Хоча перемогами над ворогом ці "стратеги" похвалитися не можуть.

Увесь цей парад марнославства відбувається на тлі того, що тисячі фронтовиків і досі не можуть одержати статус учасника бойових дій. Отакі вони, стандарти від Верховного Головнокомандувача: героям - ніщо, слугам - усе. Прикро.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх