EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  311  0

Мала харківська група зустрілася разом

Мала харківська група зустрілася разом. Учасники пропрацювали навички, що отримали на попередніх етапах. Системна самостійна робота по за тренінгами - запорука гарних результатів.


"Сьогодні пройшла ще одна зустріч малої харківської групи! Хлопці були дуже активні! Один задавав питання по керуванню енергії - іньший відповідав і додавав вправи. Потім надали мені урок по країносокралній терапії, з того , що давав Валерій у Ворохті ( бо я це все пропустила)! Монах десь у дома знайшов свою карту тіла, що йому складали друзі бодінамісти ще до війни і дуже було цікаво її читати! Тепер є мотивація скласти нову і ще ретельніше працювати над своїм тілом! А взагалом, сьогодні було дуже весело!!!" - Наталья Чорнуха, тренер "Серце воїна".


Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/Wounded-Warrior-Ukraine-1540500432884406/?fref=ts

http://woundedwarriorukraine.org


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх