EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  1078  1

Гідна армія - сильна країна!

Спільно із активістами громадсько-політичного об'єднання «Справедливість» нещодавно відвідали наших хлопців в зоні бойових дій у Мар'їнці. Поїхали до бійців з 14 окремої механізованої бригади, щоб встановити для них спеціалізовані модулі захисту.

Ці модулі - є вітчизняною розробкою. Ціна одного складає близько 135 тисяч гривень. Польовий броньований «будинок» вміщує до десяти чоловік та захищає від обстрілів, в тому числі й від мінометного вогню. Не передати навіть у фотографіях того жаху, в яких умовах доводиться воювати нашим захисникам.


Але ці негідні умови стосуються не тільки служби в армії, а й її озброєння, і звісно, командування. Чи варто нагадувати, що це - результат корумпованої системи влади? Якщо б не ці ненажерливі чиновники, які заробляють свій капітал на нашому з вами горі, на крові і сльозах, чи ми мали б те, що маємо сьогодні!? Фактично, все тримається на плечах патріотів, активістів громадянського сектору, які закривають дірки всюди. На щастя, сьогодні більшість громадських діячів усвідомлює, що лише об'єднавши зусилля необхідно діяти заради світлого майбутнього України!

Громадська організація «Справедливість», до якої входять ветерани АТО, сьогодні працює над боротьбою із внутрішнім ворогом - корупцією. Також, ми разом із побратимами активно підтримуємо хлопців, які стоять на варті в зоні бойових дій. Я завжди наполягав на об'єднанні громадських організацій, тому, що саме добровольці та бійці АТО - це оголений нерв нашого суспільства!

Очікуваним підсумком спільної багатомісячної боротьби проти свавілля і корупції - став об'єднавчий конгрес, до якого долучилось більше 150 громадських організацій, в тому числі і ГО «Справедливість».

До мене особисто звернувся Валентин Наливайченко з пропозицією до створення громадсько-політичного руху, який би об'єднав патріотичні організації, волонтерів, просто свідомих громадян, що вже працюють задля майбутнього України. Назву громадсько-політичному руху надало громадське об'єднання учасників АТО «Справедливість».

Ми неодноразово наголошували на непрофесійності військового керівництва України, команди яких призвели до чисельних втрат патріотів, найкращих синів України. Ми безпосередньо зіштовхувались із нелюдськими умовами перебування на передовій. Ми знаємо, які реформи необхідно впроваджувати в системі оборони країни. Саме тому започатковуємо проект «Армія гідності».

Даний проект передбачає підтримку всіх бійців, які знаходяться на лінії оборони, а також велику кропітку роботу над майбутніми реформами української армії. Адже ми знаємо, що армія повинна бути дієздатною, вмотивованою, озброєною, одягненою, ситою і оплаченою! Але ті умови, в яких зараз перебувають наші військові - це неподобство та неповага до захисників. У нас немає належного забезпечення хлопців на передовій, відсутня система отримання пільг для демобілізованих воїнів, які отримали значні поранення, немає належного озброєння, більше того, військове керівництво дискредитувало себе злочинними наказами та провальними операціями під час проведення АТО.

Армія гідності повинна стати нормою для України! Тому ми будемо наполягати на кардинальному реформуванні системи оборони України, щоб повністю змінити систему керівництва армії, підготовки бійців, перейти на контрактну форму військової служби, створити резервну армію! Для цього у нас є бачення і розуміння нинішньої ситуації, а також є ресурси - це ініціатива патріотів, свідомих громадян, для яких Україна - понад усе!

Армія гідності - це:

- Допомога солдатам на фронті та в тилу;

- Захист прав бійців після їх повернення додому;

- Психологічна та соціальна реабілітація наших героїв після їх демобілізації;

- Допомога родинам бійців АТО;

- Реформи в системі військового керівництва України.

Саме для того, щоб об'єднати патріотів та долучити їх до проекту «Армія гідності», найближчим часом ми разом із побратимами відвідаємо громадські організації у різних регіонах.

24 березня будемо у Львові, 25 березня - у Рівному.

Долучайтесь! Об'єднуйтесь! Тільки разом ми зможемо добитись позитивних зрушень та гідних умов життя в Україні!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх