EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  474  2

Не дозволю російському олігарху знищити українське підприємство

В умовах катастрофічного падіння економіки завдання №1 держави - розвивати національне виробництво та підтримувати ті підприємства, які попри несприятливі умови продовжують працювати і дають українцям можливість заробляти. Натомість ми спостерігаємо протилежну тенденцію.

Так, на Полтавщині у місті Хорол відбувається масштабний протест робітників ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів», яке за мовчазної згоди влади захопив і знищує російський олігарх, спонсор ДНР Костянтин Малофєєв. Люди неодноразово перекривали трасу Київ-Харків на знак протесту проти знищення підприємства.

Унікальне, єдине в Україні підприємство з виробництва сухих молочних дитячих сумішей вже зовсім скоро може зникнути. Безперервні рейдерські атаки та відсутність фінансування призвели до занепаду підприємства: зменшуються обсяги виробництва, руйнуються або розпродаються об'єкти нерухомості. Працівники жаліються на чисельні звільнення, скорочення заробітної плати, а особливо їх обурило ставлення до тих робітників, які нині є бійцями АТО - їм не нараховують зарплатню, немає за що годувати сім'ї.

Зникнення підприємства, яке виробляло якісні та дешеві порівняно з закордонними аналогами дитячі суміші, суттєво вдарить по гаманцях молодих батьків, які і без того змушені економити буквально на всьому.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Полтавській обласній раді буде ініціювати позачергове скликання сесії для вирішення цього питання. Я, як лідер партії, обіцяю зробити все від мене залежне для повернення підприємства його законним власникам - українцям.

Не можу допустити, щоб в часи війни один з реальних спонсорів агресора знищував українське стратегічне підприємство та позбавляв українців роботи.

Вже понад рік у Верховній Раді зареєстрований законопроект Радикальної партії про націоналізацію майна держави-агресора в Україні. Переконаний, що абсолютно неприпустимо у час війни дозволяти російським олігархам виводити з України мільярди доларів. Це несе загрозу національній безпеці України.


Олег Ляшко,

Народний депутат України,

Лідер Радикальної партіїКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх