EN|RU|UK
Блоги Вікторія Сюмар
Заступник голови фракціїї "Народний фронт"
  4050  42

Це як мінімум не по-партнерськи

З подивом дізналася, що НФ проти технократичного уряду, який підтримує фракція БПП... Ну і що фракція НФ усвідомила, що Яценюк не може бути прем'єром. Можу сказати, що в фракціі НФ є чітке зовсім інше розуміння: Яценюк і НФ взяли відповідальність на себе за всі непопулярні рішення, свідомо йдучи на падіння рейтингу, бо інакше краіну б чекала фінансова та економічна катастрофа в часи війни, і потім за це отримали дошкульних ударів від партнерів по коаліціі, які почали розхитувати ситуацію, аби в зручний момент відмежуватися від непопулярного уряду. Всі розмови про те, хто заважає призначити технократичний уряд, це ніщо інше, як бажання взяти прем'єрську посаду і уникнути відповідальності за його майбутню роботу, аби завжди можна було сказати: "ну ми розуміли, що Гройсман не найкращий варіант, але Самопоміч і НФ завадили уряду реформаторів".

Це як мінімум не по партнерські. Це бажання вічно уникати відповідальності. А постійні закиди на адресу один одного точно не сприяють партнерській роботі в Раді.
Якщо БПП підтримує технократичний уряд, хай публічно висуває Наталю Яресько і іі програму і починає прозорий процес консультацій не лише на Банковій, але й під куполом. Фракція НФ не може мати позиції щодо питання, яке навіть не обговорювала. Я особисто точно підтримаю таку пропозицію по Яресько.

І останнє. Думала, що суть політики знаходити компроміси і йти вперед, а не постійне уникнення відповідальності і бажанням першим запостити "месиджі" і задати зручний для себе дискурс... Нас всіх рано чи пізно оцінюватимуть за результатами, а не словами. А досягнути цих результатів можна лише спільною - партнерською! - важкою роботою. Щоб ця робота відбулася, треба менше критичних слів, а більше конкретних справ і грамотних, а не емоційних рішень...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх