EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  3727  9

Останній плацдарм для Вілкулів - або цивілізаційний вибір Сходу України

Білборди з Майданом, де хлопці в балаклавах кидають бруківку в страшних сірих тонах, проти спокою та добробуту в зелених тонах на сусідньому фото. Ні, це не білборди в Ростові-на-Дону, не банери RussiaToday. Це політична агітація в Кривому Розі від родини Вілкулів. Пряма дискредитація ідей Революції Гідності. Психологічний тиск на бабусь-пенсіонерів, на втомлених та зневірених людей. Додатково і "пряник" - Криворізька міськрада нещодавно потратила 80млн. грн. з власного бюджету, аби кожному громадянину міста "подарувати" по 500грн. Особисто від Вілкула, подумали вдячно люди. Все місто завішане візуальною рекламою місцевого "достойника" Юрія Вілкула. Працівники бюджетної та комунальної сфери налякано мовчать. Адже "розпил" величезного 4,5-мільярдного бюджету та вплив на гірничо-збагачувальні монстри міста - останній шанс для Вілкулів втримати плацдарм після програшу Дніпропетровська Коломойському.


І для цього сценарію, для виграшу "в чисту" у Вілкулів є всі передумови. Об'єднання "Самопоміч", домігшись перевиборів у Верховної Ради, фактично "злила" округ, висунувши Семенченка в кандидати з рейтингом в межах статистичної похибки. Розмиванню голосів сприяють всьго 16 кандидатів в мери.


Доля подарувала Кривому Рогу second chance! Поки що маловідома широкому загалу, але перспективна молода політична партія Сила Людей висунула свого вже діючого депутата міськради Світлану Сову в кандидати в мери. Світлана стрімко нарощує рейтинг. ЇЇ команді повірили сотні молодих активістів, підприємців, студентів. На сайті http://sova2016.org/ можна ознайомитись з конкретною програмою для міста. Активісти відзняли вірусний ролик https://www.youtube.com/watch?v=0eGv-38U76M&feature=youtu.be , який за декілька днів зібрав більше 10тис. переглядів, "порвавши" місцеву інтернет-аудиторію.


Дізнавшись про цю баталію я ні секунди не думаючи поїхав в Кривий Ріг, де цілий день провів "в полях" агітуючи за Світлану. На місцевому базарі, в торгівельних центрах, у віддалених районах Кривого Рогу я разом з активістами-волонтерами роздавав листівки, переконував людей прийти на вибори та принести нарешті зміни в своє місто. Там все по-чесному. Без грошей, на голому ентузіазмі. З вірою в себе.


Адже це колос на глиняних ногах. Прохід в другий тур Світлани Сови більш ніж реальний. Якщо це відбудеться, імперія Вілкулів посипеться. І це вже буде стійка тенденція цивілізаційних змін Сходу та Півдня України після Глухова та Миколаєва.


Про цю битву не покажуть на ТСН-новинах (один з кандидатів Укропівець), тим більше на 24му, на ICTV чи інших національних телеканалах. Не напишуть про це і популярні "свідомі" інтернет-видання. А опісля будуть посипати голову попелом - будуть скиглити "аяяй… якби ми знали раніше, ми б змогли, а так - не змогли, не зуміли, не врятували, банкова винна, злили, зрада etc".


Зате не скиглять і не плачуть сотні молодих відважних людей Кривого Рогу, що стали на підтримку Світлани, які фактично в умовах "лихих 90х" воюють за своє місто, за своє майбутнє, за нашу країну. І їм потрібна підтримка всіх нас. Залишилось 5!!! днів!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх