EN|RU|UK
Блоги Олена Шевцова
Громадський діяч, волонтер, заступник голови ГО " Всеукраїнський Міст Єдності"
  2160  14

Чи будуть сусідами яготинців сирійці?

https://youtu.be/-Orit7537cM

Відео з місця подій- без політики, очима звичайних людей.

Що б отримати фінансування з Європи наші чиновники готові на все.Продати свій народ за 5 копійок- це нормальна тема для більшості політиків. Але є певна тенденція, яка спостерігається протягом досить довгого часу: чиновникі завжди приймають рішення, не беручи до уваги думку людей, які безпосередньо мають відношення до питання. Так, ніби люди тут зовсім ні до чого. Насправді ж саме політики знаходяться на службі у народу, і ціль їх- покращення рівня життя громадян...в першу чергу- громадян своєї країни.

Так, можливо хтось піариться на чужих страхах, так, ЗМІ інколи викривляють реальну ситуацію , але, поспілкувавшись з людьми-звичайними мешканцями Яготина- їх позиція чітка і зрозуміла; ми не проти допомогти іноземним громадянам, які потрапили в біду, але спочатку допоможемо своїм, на фоні економічної і політичної кризи- дивно , що люди з країни де йде війна тікають до країни де також воюють, в Центр для біженців з Сирії яготинці заселити своїх переселенців та сім'ї воїнів АТО, які потребують покращення житлових умов.

Хочу звернутися до представників влади- вчіться йти на діалог з громадами, проводьте громадські слухання, знайдіть слова та мотивацію , яка переконає людей прийняти компромісні рішення....досить знущатися і виводити людей на вулиці, що б відстояти своє право.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх