EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  2759  12

Український політикум. Велика битва гієн. А що ж народ?

Наш з вами картковий будинок знаходиться в аварійному стані. І може "посипатись" в будь-який момент. Ресурси для крадіжок та зловживань виявились вичерпними. Антикорупційна інфраструктура розбудована, і починає наступати на хвіст тим, хто роками звик красти. Або ж тим, хто добіг до корита нещодавно. Відповідно відбуваються метушня, "кидалово", "підстави", інформаційні вкиди. Все це спрямовано на розширення впливу, або ж збереження місця під сонцем. Україна не взмозі прогодувати оце своє стадо гієн. Виїши ресурси власної країни вони починають пожирати один одного. Лише так я можу пояснити те, що відбувається останніми місяцями в українському політикумі.


Присутність депутата Мосійчука на робочому місці свідчить лише про те, що народні депутати України можуть на камеру відкрито брати хабарі, і їм за це нічого не буде. Ба! Ще й слідчих які це все розслідували притягнуть до відповідальності! Наступні вибори до парламенту будуть війною за виживання. Адже запуствиши, НАБУ, НАЗК та правдиве електронне декларування депутати-хабарники попали в мертву зв'язку із своїм мандатом та імунітетом. Позбавлення недоторканності означатиме ув'язнення. Адже вони просто не зможуть пояснити свої доходи та рівень життя. А значить вони підуть на все аби залишитись.


Унікальна риса українського класичного політика - вміння гадити під себе, і оці всі екскрименти своєї діяльності героїчно поїдати. Це забезпечує його живучість і проявляє його героїзм. А ще український політик вміє оцю страву під соусом гарних білбордів продати своїм виборцям.


Перебуваючи у вирі цих баталій, я не хочу відповідати такому портрету сучасного українського політика! Маючи мандат народного депутата, я залишаюсь позафракційним, не входжу в жодну депутатську групу попри спроби мене залучити, і не приєднуюсь до існуючих політичних партій. За даних умов ми, вільні від владних/партійних монополій депутати можемо багато чого зробити. Прийняті закони не працюють. Стандартні форми депутатського контролю не працюють, оскільки в нас повністю зруйновані механізми державнго управління. Ефективною залишається пряма дія - спільно з активістами, з експертним середовищем в державі можна і потрібно чинити безпосередній вплив на чиновників всіх рівнів - вплив через контроль за державинми видатками, за статками чиновників, через депутатські звернення змушувати їх виконувати закон, через акції та пікети підсилювати пряму дію! Адже наші вороги, що представляють олігархічні монополії з системи використовують ту ж пряму дію в її вульгарному вираженні - через телефонне право, зв'язки, тиск та хабарництво. Нам доведеться перемогти в битві демократії та народовладдя проти монополії влади олігархів. Включайтесь у боротьбу!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх