EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  2043  9

Конституція vs проституція

Хочу привернути увагу суспільства до чергового кричущо-цинічного рішення Конституційного Суду, винесеного сьогодні. Хочу нагадати, в лютому місяці в залі цього парламенту були внесені незаконні зміни до Закону про Регламент, яким фактично було змінено процедуру внесення змін до Конституції України. Ці незаконні зміни до Регламенту, за які голосували фракція "Блоку Петра Порошенка", "Народний фронт", "Батьківщина", злодійський блок і олігархічні групи, переслідували одну мету - отримати можливість на наступній сесії, тобто на тій, яка триває зараз, внести зміни до Конституції і дати можливість прийняти особливий статус для Донбасу. Фракція Радикальної партії голосувала проти цих змін, адже порядок внесення змін до Конституції передбачений самою Конституцією і жоден інший закон не може міняти Конституцію.

На жаль, сьогодні Конституційний Суд України у відповідь на звернення понад 50-ти народних депутатів вирішив, що ці зміни до Регламенту відповідають Конституції. Чи очікували ми інше рішення Конституційного Суду? Чесно скажу - ні. Тому що ці продажні хвойди служать ще з часів призначення Януковича і виконують найцинічніші, найбрудніші доручення влади. Зокрема, судді, які по сьогоднішній день сидять у 2010 році на догоду Януковичу скасували Конституцію і дали можливість Януковичу узурпувати владу. В підсумку це привело до Майдану, до кровопролиття, до тих потрясінь, які сьогодні переживає Україна.

Отже, ці судді Конституційного Суду фактично є змовниками, спільниками, співучасниками, співучасниками, організаторами злочинного угрупування під керівництвом Януковича, оскільки допомагали йому захоплювати владу. На превеликий жаль, нова влада, яка прийшла через два роки після Майдану, палець о палець не вдарила, щоб притягнути їх до відповідальності. Гірше того, вони сьогодні послугами цих хвойд користуються так само, як і цими послугами користувався Янукович.

Так само користуються послугами Центральної виборчої комісії, яка вже майже 9 років всупереч вимогам закону, який передбачає семирічний термін діяльності комісії, ЦВК продовжує і до сьогодні працювати, обслуговуючи інтереси влади. Так само обслуговує інтереси Президента і влади Генеральний прокурор Шокін, проти якого призначеннями ми голосували, тому що було очевидно, що при Шокіні ніякої реформи Генеральної прокуратури бути не може. Імітація реформ втомила всіх: втомила українське суспільство, втомила наших міжнародних партнерів, втомила Україну. Радикальна партія вимагає від влади припинити імітувати реформи, а діяти, рішуче і радикально в інтересах країни, в інтересах співгромадян.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх