EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  5814  70

"Вата" ВР

Скажу пару слів про деяких осіб, які не підтримали повернення вкрадених бандою Януковича 50 млрд. грн. назад в бюджет. (А це, не багато ні мало - 10% державного бюджету України). Про ту "вату", яка показово продемонструвала свою позицію противників України -проголосували "червоною" або "жовтою" кнопкою.

(Треба сказати, що більшість адвокатів колишніх "посоромилися" це робити, а заховали свою позицію за "не голосували" або "відсутні").

Так от найбільше принципових противників, зі зрозумілих причин, виявилося у фракції "Опозиційного блоку". Тут не має про що говорити -вони вороги. Проте були інші -гірші за ворогів -ЗРАДНИКИ.

Зокрема, цей законопроект не підтримала Заліщук С. П.

Це не перша її зрада України. В часи Майдану я була на засіданні громадської ради Євромайдану, де Заліщук агітувала студентів -РОЗІЙТИСЯ. Мовляв, їх місія була тиснути на Януковича до 28 листопада, щоб він підписав "євроінтеграцію". Заліщук переконувала, що все що вони могли зробити -зроблено і тепер завдання студентів розійтися до 2015 року. При чому вона проштовхувала думку, що "розійтися треба "технічно", так щоб ініціативу не змогла перехопити опозиція".

Після цієї наради, ввечері 30 листопада Євромайдан не дав встановити "озвучку" опозиції, не дав розгорнути охорону Майдану. Опозиція намагалася уникнути скандалу, тому вночі на Майдані залишилися лише студенти Євромайдану, яких жорстоко побив "Беркут".

Не підтримав законопроект про повернення вкраденого в бюджет Сергій Лещенко.

Ця особа, своїми журналістськими статтями, по-суті, вивела людей на Майдан. А потім кинула цих людей самих воювати. Адже Лещенко весь Майдан відсиджувався в США. Зате після перемоги на хвилі Майдану гастролював по закордонах, далі продемонстрував політичну "принциповість" - попросився в списки Тимошенко, потім передумав і влаштувався у її опонента -Порошенка.

Не підтримав повернення коштів в бюджет - Олексій Мушак - "верховнорадівський" лобіст свого родича агромагната Веревського, екс-нардепа Партії Регіонів.

Голосував "проти" повернення 50 млрд. -Віталій Купрій - "права рука Корбана".

Принципово "утримався" Фірсов. В часи опозиції, на виборах 2012 року, в якості обласного керівника "Удару" злив результат цієї опозиційної політсили на Донбасі. Там була реальна підтримка людей, однак за кілька днів до виборів відбулося масове зняття спостерігачів та членів дільничних комісій і результат майже "обнулився".

"Принциповим" виявився В'ячеслав Константіновський, який після Майдану заробляв на охороні маєтків "колишніх". Я особисто стикнулася з його бійцями, що захищали "штаб тітушек" на Великій Житомирській (квартира Сівковича), на офісі фірми Іванющенка, що будувала шикарний маєток в Конча-Заспі. Його ж бійці охороняли будинок "українофоба" - Табачника.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх