EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  401  0

Ніхто не повинен залишатись на самоті з жахами війни

Апдейт другого етапу тренінгу «Серце воїна» від Wounded Warrior Ukraine пройшов 21-25 лютого у Ворохті.Учасники зустрічі - вже сформована команда, така рідна та своя. Всі вони демобілізовані, волонтери та цивільні особи що зазнали шокової травми внаслідок війни на Сході України

.


Тренером виступив Олег Гуковський - бодинаміст-практик, тренер Healing War Scars (Wounded Warrior Ukraine), голова Тернопільської обласної філії Української спілки психотерапевтів, член Європейської Психіатричної Асоціації (ЕРА), член Психологічної Кризової Служби. Співзасновник ГО "Центр психологічного розвитку "КОРА".В перший день відбулося знайомство з технікою «Заземлення». Найважливіше - це свідомо повернутися з війни, перемкнути розуміння на "тут и зараз", на почуття, тіло та емоції.

Далі ветерани та волонтери отримали навички «Скидання зайвого тягаря», що часто так заважає дихати повною груддю та йти уперед, навички визначення своєї території (межі) та вправи контролювання власних кордонів. Все це та багато іншого можна дізнатися відвідуючи наші тренінги.Приємно коли наші учасники щось підкреслюють та забирають корисні для них навички. «Відчуття справжнього апдейту, коли все насичено і не відволікаючись досягаєш поставленої мети» - прокоментував один з учасників.

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/Wounded-Warrior-Ukraine-1540500432884406/?fref=ts

http://woundedwarriorukraine.org

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх