EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  291  0

Wounded Warrior Ukraine продовжує ділитися квитками на зустріч з Ніком Вуйчичем

Wounded Warrior Ukraine продовжує ділитися квитками на зустріч з Ніком Вуйчичем, який відвідає Київ сьомого квітня і виступить на НСК "Олімпійський" з програмою «Життя без кордонів», в якій поділиться своїм досвідом і ставленням до цінності життя.

Всесвітньо відомий оратор, мотиваційний тренер та письменник Нік Вуйчич. Він - людина-легенда. Несхожий на інших, але його тіло наповнене неймовірної сили духом. Інвалід з самого дитинства, він долав фізичні і соціальні перепони, а зараз мотивує та надихає увесь світ та доводить, що людські можливості необмежені, якщо любити Бога, себе і людей.

Дякуючи Наталі Стельмах, яка ініціювала та організувала можливість запросити ветеранів, проект Wounded Warrior Ukraine має змогу поділитися квиткам з військовими АТО.

Кількість запрошень обмежена, тому для отримання квитка необхідна попередня реєстрація.

Реєстрація відкрита до 5 квітня. Квитки отримають перші 200 зареєстрованих.

Стежити за нашими новинами також можна Фейсбуці та нашому офіційному сайти:

https://www.facebook.com/Wounded-Warrior-Ukraine-1540500432884406/?fref=ts

http://woundedwarriorukraine.orgКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх