EN|RU|UK
Блоги Максим Поляков
Народный депутат Украины (фракция «Народний фронт»)
  770  1

Листування керівництва «Укргазвидобування» та «Нафтогазу» доводить – корупція має свої імена

Керівництво «Укргазвидобування» догралося! Після оприлюднення особистої переписки радника Голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Андрія Хоменка з Директором з формування методології закупівель підприємствами сфери корпоративного управління НАК «Нафтогаз Україна» Романом Белягою всі козирі розкриті - корупція має конкретні обличчя! Скрін листування було опубліковано на сайті Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків.

Відтак виходить, що всі договори та домовленості під час проведення тендерів були сплановані під конкретного переможця.

Роман Беляга у своєму повідомленні дає покроковий план дій Андрію Хоменку задля того, аби сфальсифікувати проведення тендерного конкурсу й скоригувати документи під потрібну компанію-переможецю. Таким чином убили двох зайців: скоротили час та зекономили зусилля.

ЗМІ останнім часом кишать інформацією про те, що Андрій Хоменко - протеже Романа Беляги. Адже вони товаришують протягом тривалого періоду − ще з часів роботи у російській компанії «ТНК - ВР». Після того, як Белягу підвищили до директора з формування методології закупівель підприємствами, Хоменко став радником глави «Укргазвидобування». Виходить, що друзі-нерозлийвода не тільки співпрацюють, а ще й разом проводять махінації.

Далі - ще цікавіше. Роман Беляга також отримав особистого листа від Директора з питань матеріально-технічного забезпечення ПАТ "Укргазвидобування" Андрія Токаря. У повідомленні йдеться про те, що Андрій Токар просить Белягу приховати своє місце прописки, адже він має посвідку на проживання у РФ.

Ураховуючи те, що Україна сьогодні відвойовує своє право на незалежність та свободу такі дії не просто не припустимі, а ганебні! Керівництво «Укргазвидобування» навряд чи діє в інтересах нашої країни та на благо українського народу.

Крім того, що Андрій Токар - російський громадянин, так він ще й отримує заробітну плату в розмірі 5 тис. дол. Про це повідомляє Роман Беляга в листі першому заступнику Голови правління «Укргазвидобування» Олександру Романюку.

Картина маслом просто виходить: керівництво російське, тендери фальшиві, заробітні плати в сотнях тисяч. Звичайно, що всі махінаційні схеми на підприємстві проводилися не без відома керівника пана Прохоренка, який мав з цього неабиякий зиск.

Нагадаю, що від 30 грудня минулого року Голова ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко отримує зарплату з усіма преміями та надбавками понад 950 тис. грн. на місяць. А перший його заступник Олександр Романюк - 859 тис. грн.

Також нещодавно в ЗМІ з'явилася інформацію про те, що Прохоренко заборонив своїм підлеглим спілкуватися з представниками медіа. І це попри те, що ми живемо в демократичній, незалежній країні, у якій заборонена цензура й існує свобода слова.

Згідно з розпорядженням «з метою створення єдиного позитивного іміджу «Укргазвидобування» та його керівництва, запобіганню витоку інформації» співробітники спілкуватимуться зі ЗМІ «виключно з особистого попереднього дозволу» самого Прохоренка. Крім того, директор з питань безпеки має посилити контроль за несанкціонованим розголошенням інформації про компанію.

Враховуючи вище зазначене, виявляється, що для керівництва ПАТ «Укргазвидобування» не існує конституційних прав та норм. Що це за совкові накази? Людям відкрито закривають рот! Зухвальству немає меж просто! Тому я спільно з колегами МДО «Депутатський контроль» надалі відслідковуємо ситуацію та інформуватимемо громадськість про стан подій.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх