EN|RU|UK
Блоги Віктор Балога
Народний депутат
  1701  7

Кілька висновків щодо роботи ВР

1. Ні на що, окрім критично важливих євроінтеграційних законів, голосів немає і не буде.

2. Під куполом відбувається імітація бурхливої роботи, мета якої показати, що ніби то робота йде і без РПЛ, «Самопомочі» та «Батьківщини».

3. Засідання в такому парламенті - пуста трата часу. В цілях економії бюджетних коштів, їх можна не проводити взагалі, поки Банкова і Грушевського не поділить портфелі і потоки.

4. Чим це закінчиться - новою коаліцією, підсиленням старої, чи достроковими виборами, на сто відсотків не знає ніхто. Але, знаю, що багатьом хочеться, щоб це все закінчилося хоча би чимось і в найкоротші терміни. Бо не можна тримати бізнес, людей, фінанси, інвесторів у підвішеному стані.

Окрім того, така політична ситуація означає, що в державі не виконується навіть поточна робота, не те, щоби втілювалися хоча б якісь реформи. Всі демотивовані і дезорганізовані. Кожен боїться зробити зайвий крок, не знаючи, що буде завтра.

Найгірше, що верхи навіть не демонструють бажання домовлятися. Пропозиція Садовому очолити уряд немає нічого спільного з бажанням вийти з урядової кризи. Це вирішення Банковою власних політичних питань у візантійський спосіб.

Перепалки між лідерами двох фракцій про футбол - це взагалі вершина цинізму, як для держави, де живуть найбідніші люди в Європі. Листування перших осіб на шпальтах The Financial Times - це те ж саме, що пити чай в палаючому будинку.

Шановні, відповідальності, яка йде в придачу з будь-якою посадою, вистачить на всіх. Хочете рятувати країну - рятуйте. Ніхто ж не проти. Але домовтеся хоча б до чогось, бо сьогодні вся країна стала заручником того, як ви міряєтеся розмірами свого потенціалу, який з кожним днем і так все ближчий до нуля.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх