EN|RU|UK
Блоги Максим Поляков
Народный депутат Украины (фракция «Народний фронт»)
  371  2

«Руки закону» нарешті дотягнулися до ПАТ «Укргазвидобування»

Протягом багатьох місяців тягнеться розслідування щодо незаконних дій службових осіб ПАТ «Укргазвидобування». Після моїх численних звернень до керівників різних контролюючих органів, «руки закону» нарешті дотягнулися до цього держпідприємства.

Нині слідчим управлінням ГУ Нацполіції в м. Києві здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні № 12015100000001082, що розпочалося 27 листопада минулого року стосовно незаконних дій службових осіб ПАТ «Укргазвидобування». Адже, як зазначається у провадженні, на цьому підприємстві підробляли документи й використовували їх для розмитнення на Полтавській митниці ДФС технологічного обладнання.

Нещодавно Генпрокуратура відкрила два кримінальні провадження відносно керівництва ПАТ «Укргазвидобування». Перше, № 42016000000000531, стосовно зловживання службовим становищем службовими особами ПАТ «Укргазвидобування» щодо закупівлі метанолу. Це спричинило збитків близько 55 млн. грн.

А також, № 42016000000000421, що стосується зловживання службовим становищем службовими особами ПАТ «Укргазвидобування», які укладали угоди з закупівлі колтюбінгового обладнання та устаткування в інтересах білоруської компанії СЗАТ «Фідмаш» та німецької компанії «KATT Gmbh». Такі дії спричинили збитків понад
300 млн. грн. Як відомо, договори з вищевказаними іноземними компаніями були підписані за результатами проведення процедури відкритих конкурсних торгів зі зменшенням ціни (редукціон) згідно з оголошеннями та протоколом № 047. Але технічні й фінансові умови на технологічне обладнання заздалегідь виписувалися виключно!!! під ці конкретні компанії, які саме стали переможцями за конкурсом.

Після ґрунтовного аналізу цінових пропозицій світових виробників схожого за технічними вимогами та більш якісного за властивостями обладнання, виявилося, що загальна вартість зазначених двох контрактів штучно завищена більш, ніж на 2 млн. дол.!!!

Жадібності немає меж! Тому мене та моїх колег з «Депутатського контролю» вкрай непокоїть те, щоб ці кримінальні провадження та досудові розслідування проводилися чисто, відкрито, усесторонньо, а головне - неупереджено!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх