EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  974  11

#Включайся в боротьбу із системою!

Гаслом Майдану була боротьба із системою. Проте система не подолана. Вона місно вкорінилась від Києва до районів, до кожного куточка України. Одразу після Майдану громадськими організаціями був ініційований Реанімаційний пакет реформ як інструмент тиску на владу в прийнятті законів що подолають корупцію, зроблять ефективними органи державної влади. РПР довів свою ефективність. Десятки надважливих законів прийнято, частина активних членів РПР стали політиками. Але змін немає. Мільйони активних українців розпорошені по регіонах. Сотні прогресивних держслужбовців та депутатів різних рівнів розрізнені.


Зате злочинні владні та олігархічні монополії міцно тримають позиції. Кругова порука суддівства, прокуратури, поліції, СБУ, державної та місцевої влади та бізнесу як ніколи міцна.


Єдиний спосіб вирватись з цієї пастки та врятувати країну - включитись. Необхідна повна мобілізація активних громадян, волонтерів, громадських активістів, експертів, порядних підприємців та політиків на всіх рівнях.


Отже, 4 березня в боротьбу включився Житомир. 9 та 10 березня - відповідно Івано-Франківськ та Тернопіль! В даних містах відбулись мозкові штурми, де були визначені головні проблеми такі як корупційні оборудки місцевої влади, нелегальні сміттєзвалища, варварські рубки лісів та інші. Учасники штурму окреслили план дій на наступні 6 місяців, заручились підтримкою народних депутатів Ганни Гопко, Остапа Єднака, Наталії Кацер-Бучковської.


Саме таким потужним фронтом можна скласти конкуренцією злочинним монополіям. Саме такі спільноти активних громадян можуть взяти на себе відповідальність, встановивши справжнє народовладдя.


#Включайся! Ініціюй зміни в своєму регіоні! Детальна інформація на https://www.facebook.com/vklnetuaКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх