EN|RU|UK
Блоги Дмитро Снєгирьов
Cпівголова Г І "Права Справа"
  503  0

Плотницький вирішив контролювати контрабанду за допомогою "спецслужб"

Глава так званої ЛНР Ігор Плотницький підписав наказ про координацію діяльності між співробітниками «Генеральної прокуратури», МВС, МГБ та фінансової поліції у питанні контролю за вивозом видобутої на території самопроголошеної республіки вугільної продукції.

Згідно з наказом Плотницького, зі співробітників цих силових структур створені мобільні групи щодо боротьби з "незаконним" видобутком та транспортуванням вугільної продукції.

Варто зазначити, що діяльність і функціональні обов'язки новостворених мобільних груп силових структур «ЛНР» фактично копіюють діяльність аналогічних українських мобільних груп, які працюють на лінії розмежування і на які покладено завдання по боротьбі з контрабандою продукції на територію самопроголошених республік.

Основний напрямок діяльності мобільних груп бойовиків-це контроль за транспортуванням видобутого вугілля на територію "братньої" ДНР. Для жителів окупованих міст Луганської області вже звичною картиною стала присутність мобільних патрулів,які на виїздах з міст зупиняють і перевіряють "законність" транспортування видобутого вугілля в бік т.зв. "ДНР".

Нагадаю, у грудні минулого року "ДНР" розпочала постачання електроенергії у "ЛНР", щоб запобігти знеструмленню "дружньої республіки".У лютому 2016 року ЗМІ самопроголошених республік повідомили про створення "єдиного енергоринку республік". Подальший розвиток подій показав, що подібні заяви носять суто декларативний і пропагандистський характер.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх