EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  308  0

Учасниця тренінгу "Серце Воїна" - Катерини Подзізей

"21-25 лютого відбувався «Тренінг WWU. Апдейт 2-ого етапу». Але це тільки офіційно. Бо мій особистий «апдейт» розпочався трохи раніше і ще точно не закінчився. Друкую вищезгаданий іменник в лапках, бо якийсь штучний і неприродній він для нашої солов'їної. А, може, так видається тільки мені? Що ж воно таке? Щось схоже на перезавантаження системи, процес оновлення. Отже, я й досі «апдейтуюся» і перезавантажую свою «базу даних».

Я не просто була там присутня, не просто слухала і не просто сприймала матеріал. Навпаки: мої думки і моє тіло активно були залучені в навчальний процес. Сподіваюся, що такої ж думки не лише я, але тут буду дотримуватися домовленості: не узагальнювати, а висловлюватися тільки від себе. Вчуся жити в режимі "тут-і-зараз", вчуся зосереджуватися на тому, що можу змінити.

Війна мене змінила, війна змінила моїх друзів, багатьох забрала назавжди. Але боротьба триває, бо все життя - це боротьба. Тепер ще й за те, аби не втратити себе, аби не вигоріти, не розрядитися, не обмежити себе у розвитку і не замкнутися. Людині необхідні внутрішні ресурси, треба навчитися їх не лише накопичувати, але й раціонально витрачати. Вправи на накопичення енергії дуже прості, дуже дієві і відомі людству уже тисячоліттями. Треба просто почати робити. Практика, більше практики (може, це і був девіз цього "апдейту"?). Мені нагадали про те, що людський потенціал не має меж, що ми всі здатні на більше. Усі. Треба лише бажання і людей, які скерують і порадять. Я таких людей знайшла.

І на останок:
Спасибі Тані Тарасенко за те, що поруч; за те, що розумієш як ніхто інший і не дозволяєш опускати руки.
Спасибі тренеру Олегу Гуковському за надані корисні та цікаві знання; сподіваюся, що незабаром моя «база даних» трансформує їх у вміння і навички.
Спасибі «головному по кульках» Роману Торговицкому за оптимізм, харизму і, власне, кульки.
Спасибі ко-тренеру Тарасу Ковалюку за цілеспрямованість, вмотивованість і ентузіазм. Йому було з нами непросто. Часом нам (добре, добре, мені) з ним теж.
Спасибі Валерію Ільчуку за те, що допоміг розібратися з ритмами в людському організмі. Тепер треба їх знайти і відчути в своєму.
Спасибі Володимиру Булгакову за організацію і координацію.

Незабаром побачимося знову!" - Катерина Подзізей, учасниця тренінгу "Серце Воїна".


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх