EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  1052  0

Учора пройшов ще один вступний тренінг "Серце Воїна"

На вступних тренінгах "Серце Воїна" від Wounded Warrior Ukraine наші тренери дають розуміння того, що коїться з людиною під час шоку.

Дихання супроводжує усі емоції під час життя. Коли ти відчуваєш, як ти дихаєш, це повертає тебе до реальності, бо тілесні почуття - якір, який вертає тебе в теперішній час, дає розуміння "тут і зараз".


Учора у Київі пройшов ще один вступний тренінг "Серце Воїна". Прийшли бійці, волонтери, люди, яких опалила війна. Вперше у заході проекту Wounded Warrior Ukraine взяла участь волонтер Калина Кардаш (україно-канадський проект Hero's Companion - Друг Героя) разом з собакою-терапевтом Корою.


За короткий відрізок часу тренер Олег Гуковський встиг розповісти про кілька елементів, які супроводжують та впливають на якість стосунків, що таке якісний контакт та як його можно розвивати.

Дуже приемно було те, що усі учасники відмітили зону комфорту під час зустрічі. Ми вдячні за враження та відгуки наших нових друзів!

"Протягом всієї відпустки мене не покидає почуття "акваріуму". По одну сторону я з котом по іншу решта всього світу. А тут це скло кудись зникло."

"За останні два тижні, вперше, лише на цій зустрічі, на якісь дві години, я забула про всі свої проблеми та про існування телефону. Хоча коли бігла сюди, в мене все ще були думки "застрелитися", так мені було тут комфортно."

"Комфорт - мій не звичний стан. Так було все моє життя, що краща допомога це не заважати. А тут я чітко відмітив для себе почуття баланса."

"Окремо вам, Олег, дякую. Від вас йде тепло, видно що ви працюєте від душі."

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх