EN|RU|UK
Блоги Анна Турчинова
к.п.н. , доцент , декан факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова
  10450  3

Скандал у Національній музичній Академії імені П.І.Чайковського

Скандал у Національній музичній Академії імені П.І.Чайковського назрівав давно. Кажуть, що нахабство - друге щастя. Мабуть, саме це і вирішила перевірити Євгенія Олександрівна Басалаєва.

Але все по порядку. У 2007 році Євгенія Басалаєва була обрана завідуючою кафедрою камерного ансамблю за сумісництвом. Основним місцем її роботи був і залишається національний ансамбль " Київські солісти". У грудні 2013 відбулися перевибори. Колектив, не задоволений стилем керівництва пані Басалаєвоі, обрав собі нового керівника. Саме з цього і починається " ходіння по муках" всієї Академії, яке триває і до тепер, і вже стало надбанням всього суспільства.

Євгенія Басалаєва,яка вирішила, що вона і тільки вона, має бути завідуючою, мабуть, на все життя, подає до суду, звинувативши колектив, дві Вчені Ради, а також особисто Ректора Академії пана Володимира Івановича Рожка у змові проти неї і вимагає повернення на посаду. Суд першої інстанції виносить вирок на користь Академії. Тоді Євгенія Басалаєва подає апеляцію. Невідомо з яких причин, але Апеляційний суд приймає бік Басалаєвоі та вимагає поновити її на неіснуючу посаду педагога-викладача і виплатити їй близько 30 тисяч гривень як завідуючий кафедрі.

Ректор Академії, розуміючи, що виконати постанову суду не має можливості, звертається до судді, яка винесла таке рішення з проханням пояснити, яким чином виконати її ухвалу. Це розуміє і сама пані Басалаєва і, не знайшовши нічого кращого, 17 лютого 2016 року на каналі " Рада" у прямому ефірі здійснює наклеп на весь колектив і самого Ректора, звинувативши їх у антиукраїнській позиції, потуранні титушкам під час Революції Гідності, придушенні студентського руху та нанесенні збитків державі. Щоб надати вагу своїм словам, вона залучає народного депутата Ірину Суслову, яка під час брифінгу озвучила викривленні факти про ситуацію у навчальному закладі, хоча могла і повинна була перевірити їх, зробивши депутатський запит. Але цього зроблено не було. "Молодое дарование" за свої 27 років встигло тільки закінчити ВНЗ та попрацювати помічником депутата, а у 2014 році - директором ТОВ " Редакція газети " Західне передмістя Києва ", а після останніх виборів посіла крісло Народного депутата як делегат від партії " Воля" у списках " Самопомочі". У лютому 2015 парламентська фракція " Самопоміч" виключила пані Суслову зі свого складу, за словами Єгора Соболєва, через невідвідування зборів фракції без поважних причин і вчинення дій, які шкодять репутації фракції.

Ірина Суслова є також засновником громадянської організації " Люстраційний комітет України " і має не тільки бажання люструвати усіх, кого вона забажає, але й зробити собі ім'я. Ось тільки, пані Ірино, перш ніж махати шаблею, треба було все ж таки розібратися. Якби ви це зробили, то з' ясували б, що саме музична Академія, яка територіально попала у самий епіцентр подій, стала домівкою для активістів Майдану від партії " Удар", які з дозволу Ректора знаходились у приміщенні спортивного залу Академії в кількості 200 чоловік, де вони отримали тепло, можливість відпочинку та ночівлі. Саме за це Роман Чернега 28 лютого 2014 року надіслав лист на їм' я Ректора Володимира Івановича Рожка, в якому подякував за громадянську позицію та надання приміщення.

док

Другий лист був надісланий від сотника Майдану Володимира Парасюка від 19.03. 14, де так само було висловлено щиросердечну вдячність за значну допомогу під час найстрашніших днів 18-20 лютого 2014 року.

док

Ви, пані Ірино, пішли на поводу людини, з якою не бажає працювати весь колектив Академії, яка брудним шляхом намагається повернутися на місце, на якому не змогла заслужити повагу та авторитет з боку колег. Але ж за свої слова треба відповідати. Тому, Національна музична Академія вже звернулась з листом до Голови Верховної Ради України з приводу надання оцінки діям депутата І.Сусловоі, звернулась до суду про захист честі та гідності Колективу Академії та особисто Ректора та 22 лютого збирає загальні збори трудового колективу із приводу ситуації, яка склалося. На ці збори запрошується не тільки колектив, але й журналісти, музична спільнота та усі, кому дорога справедливість, честь та правда.док

док

док

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх