EN|RU|UK
Блоги Семен Семенченко
Народный депутат Украины, фракция "Самопомич", первый заместитель главы комитета по национальной безопасности и обороне, командир батальона специального назначения НГУ "Донбасс"
  13487  65

Граната в наше майбутнє. Quid prodest

Не хотілося писати цей текст по гарячих слідах. Надто свіжа пам'ять про загиблих хлопців Нацгвардії. Занадто багато поранених. Але той цинізм і нахабство, з якими діють пропагандисти Адміністрації Президента, намагаючись вичавити максимум з вчорашніх подій під Верховною Радою, не дають змоги витримати цілком доречну зараз паузу. Кому вигідно? Давайте подивимося, що було ДО вибуху гранати.

-----------------------------------------------------

Обурення суспільства нахабною брехнею Адміністрації Президента і Генштабу про Іловайську трагедію. Голосування за зміни до Конституції. Голосування, проведене ТІЛЬКИ за допомогою голосів ОППОблока, яке перекреслило брехню про те, що «Путін проти» Обурення суспільства (те що «Мінські пропагандисти" програли інформаційну війну, незважаючи на колосальні ресурси, було очевидно)

-------------------------------------------------------

ВИБУХ ГРАНАТИ

Загинув нацгвардієць

Поранені люди

Сьогодні це пару хлопців померло від завданих травм

------------------------------------------------------

КАРТИНКА

Винні ті, «хто придумав зраду» задля декількох місць в районних радах» і ДОВЕЛИ НАРОД до кровопролиття».

Винні добровольці. Правда, їх «штовхнули на це ті, хто придумав зраду «задля декількох місць в районних радах», але «вони перед цим розгулювали по Києву з бойовою гранатою".

Винен Коломойський. Тому що «ті, хто придумав зраду задля декількох місць в районних радах» і ДОВЕЛИ НАРОД до кровопролиття - явно агенти "дніпропетровського підприємця".

А що нова коаліція з ОППОблоком? Який Оппоблок? Люди загинули!

А що з спробою узурпації влади і легітимізації терористів? Ви про що? Це все вигадали ті, хто «придумав зраду задля декількох місць в районних радах» і ДОВЕЛИ НАРОД до кровопролиття».

А що з судом по Іловайську? Який Іловайськ? «Вам про нього розповідають ті, хто «придумав зраду задля декількох місць в районних радах» і ДОВЕЛИ НАРОД до кровопролиття!

---------------------------------------------------

Кому був вигідний вибух гранати? Добровольцям? Тим, хто голосував проти змін до Конституції?

Нi.

Путіну?

Так

Тим хто, заблокувавши доступ до правосуддя, загруз у корупції і не хоче щоб суспільство вдавався до акцій прямої дії?

Так

Стародавні римляни, кажучи «шукай кому вигідно» не були ж ідіотами? Давайте не будемо ними і ми. Висловлюю співчуття родичам загиблих Україна втратила захисників. Вони приєдналися до хлопців з Небесних батальйонів. До тих, хто загинув в Іловайську. Вони колись теж захищали будівлю парламенту. Червень 2014...це так недавно і так далеко..

П. С. З Єгором Соболєвим півгодини переконували мітингувальників на площі, робили це замість тих, хто проголосувавши «За» так і не пояснили людям свого рішення. І той кидок гранати був зовсім недалеко від Єгора. І поруч з нами не було тих, хто розганяє зараз істерію з соціальних мереж. Як втім, і працівників спецслцужб. Українських спецслужб. Відповіді на всі ці «кому вигідно» повинні бути надані суспільству негайно. Інакше воно саме зробить свої висновки. І ніяка пропаганда нічого не змінить.таке життя рано чи пізно прийдеться відповісти. Се ля ві,як кажуть французи...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх