EN|RU|UK
Блоги Олексій Бик
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2202  11

Шоколадка з гранатою

Епоха ліберального вимахування ліхтариком чи виспівування гімну на знак протесту - пішла в минуле. Це від сьогодні повинні зрозуміти всі, а перш за все Порошенко та його авакови.

Україна змінилася, і вже ніколи не буде лагідно-терплячою, скільки б патріотичних листівок з калиною і віночками не наклепала гвардія Мінстеця. Україна стала жорсткою. Навіть подекуди жорстокою. Толерантність і терплячість стрімко прямують до нуля.

Міліція, яка сьогодні чи не вперше в житті отримала жорстку подачу, так само чи не вперше в житті не ризикнула розганяти акцію протесту, яка перейшла до силової фази. Просто тому, що усі добре пам'ятають, чим це для неї скінчилося минулої зими.

Учасники акцій протесту так само добре засвоїли урок того Майдану: негідники при владі готові рахуватися лише з силою - причому силою відчайдушною і готовою не тільки загинути за свої ідеали, але й убити за них.

І лише Верховна Рада разом із Порошенком так і не доперли, що голосування, яке закінчується стріляниною і гранатами - це що завгодно, але не здійснення народної волі.

Бо коли путінські шакали минулої весни полізли через наш кордон - український народ дружно, як один, став пліч-о-пліч проти них, готовий іти до кінця. І якщо сьогодні він так само стоїть проти цієї Верховної Ради - значить, сьогодні вона в сприйманні українців мало чим відрізняється від путінських шакалів.

І якщо в міліцію гранати кидають поки лише на акціях протесту - то це, повірте, явище тимчасове. Режим Порошенка стрімко прямує до диктатури, посилюючи репресії та переслідування, а отже - невдовзі гранати полетять у будинки і машини тих, хто зневажає волю народу. Тих, хто допомагає Порошенку зливати Україну одному плюгавцю на прізвисько Хйло.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх