Таможня остается главным рассадником коррупции! Господин Насиров, откройте, наконец, глаза!
Одиозный коррупционер времен Януковича Геннадий Романенко готовит плацдарм на Киевской областной таможне! На сегодняшний день и.о. начальника столичной таможни - это кум Романенко. Первым замом поставили его же человека - Кузьменко Руслана - бывшего начальника одного из постов Киевской региональной таможни, против которого уже возбуждали уголовное дело.
По моей информации, на сегодняшний день существует даже соответственная схема распределения «обязанностей». Например, за контрабанду будет отвечать Богданов Олег - не менее темный персонаж, который при Романенко выполнял те же функции. На него, кстати, тоже было возбуждено уголовное дело.
На тарифы из департамента Государственной фискальной службы готовят перевести некую Ольгу Черненко - «кассира» в коррупционных схемах Романенко, которую год назад взяли со взяткой. К сожалению, после долгих стараний «шефа», сейчас она «отбелена» и восстановлена перед лицом правосудия.
Мы в Межфракционном депутатском объединении «Депутатский контроль» сделаем все, чтобы разогнать эту коррупционную шайку во главе с Романенко. Ничего у нее не получится! Ни в Киевской таможне, ни в любом другом структурном подразделении ГФС.
Обращаемся к главе ГФС Насирову с требованием наконец-то уволить Геннадия Романенко с должности своего советника и полностью устранить от влияния на кадровые решения в ГФС!
Ось в цьому і є проблема України .
Служба безпеки України
Міністерство внутрішніх справ України
Іванов Сергій Володимирович
електронна адреса: sergey-ivanov-1967@mail.ua
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
( відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації)
Щодо вчинення державного злочину
До оточення і розгрому українських військ під Иловайском призвели помилкові кадрові призначення в силовому блоці, неадекватні дії міністра оборони Валерія Гелетея і начальника Генштабу Віктора Муженка і відсутність військового положення. До такого результату прийшли члени Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування обставин трагедії під Иловайском.
В результаті не виконання норм закону Про оборону України, щодо введення воєнного стану, не був створений єдиний центр організації оборони країни - ставка верховного головнокомандувача і "як наслідок, не був введений в дію стратегічний план застосування Збройних сил та інших збройних формувань, а також правоохоронних органів для відбиття збройної агресії проти України".
Відсутність єдиного центру організації оборони призвела до нерозуміння стратегічного задуму агресора на кожному етапі.
Невведення військового становища призвело до дезорганізації управління військовими діями, що значною мірою спровокувало иловайские події.
Крім того, на думку членів комісії, до иловайской трагедії призвели помилкові кадрові рішення.
Неадекватні дії міністра оборони Ст. Гелетея і начальника Генштабу - головнокомандувача ЗСУ Ст. Муженко призвели до иловайскої трагедії
У результаті бойових дій в так званому секторі Б протягом 24-31 серпня 2014 загинуло близько 400 українських військовослужбовців і правоохоронців.
З урахуванням викладенного, прошу надати копії документів ( у електронному вигляді) щодо внесення в реестр досудових розслідувань фактів скоєння злочинів
бувшим міністром оборони України Гелетеем В. і начальника Генштабу України Муженком В....У разі відсутності повідомити про причини не внесення в ЕРДР та призвіща посадових осіб винних в цьому.
Згідно Статті 24. Закону Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації
1. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації несуть особи, винні у вчиненні таких порушень:
1) ненадання відповіді на запит;
2) ненадання інформації на запит;
3) безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;
4) неоприлюднення інформації відповідно до статті 15 цього Закону;
5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;
6) несвоєчасне надання інформації;
7) необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;
8) нездійснення реєстрації документів;
9) навмисне приховування або знищення інформації чи документів.
2. Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені розпорядниками інформації, мають право на відшкодування матеріальної та моральної шкоди в порядку, визначеному законом.
Електронний запит на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов'язково необхідно вказати:
1) прізвище і ім'я запитувача для фізичної особи (найменування - для юридичної особи), поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону, якщо такий є. При цьому слід врахувати, що Закон не вимагає будь-якого підтвердження справжності вказаних прізвища та імені
Відповідь прошу надати у встановлений Законом 5-ти дневний термін.
З повагою Іванов 02.08.2015 року 13.24....
начиная с кучмы, первым делом берётся за нагибание парламента, делёжку по квотам комите-
тов, кресло спикера, и всенепременнейше подрасширить себе полномочия, вплоть до конститу-
ционного переворота. Пока у нас не будет так как записано в конституции - парламентско-пре-
зидентская республика, пока парламент не будет работать как в цивилизованных странах, по-
пытки вывести отдельные ветви власти или госорганы из общей системы олигархически-
-кланового механизма выкачки ресурсов будут просто жалкими судорогами.