EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
  1672  2

"Київхліб" перейшов під контроль компаній з Кіпру та Великобританії

Чотири компанії з Кіпру та Великобританії сконцентрували майже 73% компанії "Київхліб".

17 лютого цього року компанія отримала від Всеукраїнського депозитарію цінних паперів зведений обліковий реєстр власників цінних паперів, за якими відбулися зміни власників голосуючих акцій товариства. Судячи з нових даних, компанія "Амо Кепітал Партнерс Лтд" (Великобританія) стала власником 19,9994% акцій ПАТ "Київхліб", "Грін Кліфф Ассет Менеджмент Лтд" (Великобританія) - 19,9317% акцій. Кіпрські "Паган Інвестмент Лімітед" (раніше володіла 0,7799% акцій) і "Азідіум Лімітед" стали власниками 10% і 22,9959% акцій відповідно.
Також компанія "Феноріс Холдинг" (Київ) зменшила пакет акцій ПАТ "Київхліб" з 10% до 0,0003%.


Отже, можна констатувати, що компанія "Київхліб" пішла в офшори, щоб мінімізувати податки.
Соціальний хліб, кажете?
Дві сотні фірмових кіосків, встановлених на зелених зонах всупереч волі киян та з благословіння мера Кличка?


Шановні представники діючої київської влади!
А ви не пробували замість домовленостей з офшорним ПАТ "Київхліб" та захаращуванням мого прекрасного Києва додатковими двома сотнями кіосками з соціальним хлібом, набагато легше було б забезпечити киян дешевим хлібом, повернувши вкрадене раніше підприємство у власність громади Києва? Треба тільки політична воля!Знаєте, ми вже втомилися від того, що олігархи наживаються на нас, простих громадянах, колись одного разу успішно вкравши всі стратегічно важливі підприємства.


"Київхліб", "Київенерго", "Київгаз", "Київводоканал" - ось не повний перелік стратегічно важливих підприємств міста Києва, які були вкрадені у киян. Їх власники сьогодні отримують надприбутки, заробляючи на своїй монополії. Їм можна - наближеність до влади та політичні домовленості відкривають всі двері, є можливість встановлювати завищені тарифи, є можливість встановлювати дві сотні фірмових кіосків на зелених зонах і на головах у киян.


Зрозумійте нарешті! Нам не потрібні ваші подачки у вигляді соціального хлібу чи субсидій на комуналку! Поверніть нам те, що по праву належить нам!

Поверніть вкрадені пенсії, вкрадений газ, вкрадену нафту, вкрадені підприємства!


Ви боретеся з незаконними кіосками приватних підприємців, бо у них немає дозвільних документів. Їм не можна! Не положено! В нашій країні все довзолено лише представникам великого бізнесу - олігархам, які роками обкрадають країну!


Шановні представники влади та олігархи!

Знаєте, революція в Україні відбулася, але ваші найдорожчі у світі автівки в столиці ще не горіли. Не доводьте людей!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх