EN|RU|UK
Блоги Всеволод Стеблюк
Врач
  1973  2

Система інтерактивної реабілітації в Ірпінському госпіталі

Те, про що так довго я говорив - відбулося! За допомогою наших берегинь з Канади - Ліги українок Канади, фундаторів проекту "Ангели-хоронителі України" встановлено систему інтерактивної реабілітації IREX в Ірпінському госпаталі. Величезна подяка всім, хто долучався до цієї справи: Лесі Шимко (Канада), Калині Кардаш (Канада), Геннадію Березовському (Канада, на фото - ліворуч), який налаштував систему та навчив персонал, Павлу Богдану (Медична служба Штабу національного спротив у, на фото-праворуч), технічному директору нашого проекту, який спланував та вирішив завдання, да так, що Геннадій в захваті сказав " це найкраще вирішення системи в світі!", команді тилової служби госпіталю, які якісно провели всі ремонтні роботи, начальнику госпіталю Андрію Кіху за розуміння та підтримку нашого починання.

Окрім того запустили кабінет психо-фізичної реабілітації з технологіями аудіо-візуальної стимуляції (на фото - там де красиві такі плями). Дякую Тетяні Поповій, за наданий мультимедійний проектор. В цьому кабінеті можна не тільки провести сеанс АВС з гіпно-сугестивною терапією, а й переглянути на великому екрані фільми або релаксаційні відеоряди.

Офіціне відкриття реабілітаційного центру відбудеться 27 квітня. З 11-00 доступ до залів для ознайомлення з технологіями. Ще раз величезна подяка всім!госпиталь

госпиталь

госпиталь
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх