EN|RU|UK
Блоги Георгий Тука
Председатель Луганской областной военно-гражданской администрации
  4671  19

Помощь армии - STOP! Часть вторая.

Пост Вики Шинкаренко. Человека и Гражданина. Да-да, именно с большой буквы!


Громада міста Віттенберг (Німеччина) всім містом зібрали допомогу для України, про збір було озвучено в місцевому ЗМІ. В посольстві їм повідомили про те, що в Україні потрібно знайти волонтерську організацію, яка буде готова все це прийняти, отримати від організації підтвердження і везти в Україну. 100 упаковок одягу, взуття, речей для дому та медикаментів затримали митники на українській стороні на кордоні Краківець. Громадянин Німеччини Kendi Franke разом з дружиною українкою та друзями провели на кордоні весь день. Громада відгукнулась після звернення Порошенка до уряду Німеччини про допомогу нашій армії.
Після проведеного дня на митниці з повним доглядом речей і купою пояснень, машини не пропустили і опломбували. ЯК пояснити громаді з Європи що без хабаря краківецьку митницю не пройти, і немає нічого святого у митників які там працюють.. У нашій країні ВІЙНА, і коли громади українців у всьому світі намагаються допомогти, так мовити "з миру по нитці" все зупиняється на кордоні! Це відбувалось 17 березня, митник Роман був на зміні і спілкувався з волонтерами (067 725 3135). Коли президент просить країни Європи про допомогу а митниця її блокує, то мабуть варто гаранту спочатку з митниками домовитись?
Kendi Franke весь безлад знімкував, зняв відео і відправив журналістам у Віттенберг, ця історія за день набула розголосу у цьому містечку. Як ви думаєте, після такої ситуації буде бажання ще допомагати?
Kendi Franke, який з дружиною привезли цю допомогу в неділю потрібно повертатись додому. Мабуть прийдеться забрати ці речі назад, і повернути їх власникам? Пояснити ситуацію на митниці?
А можливо митнику Роману вручити повістку?
Те що на волонтерах тримається ця війна, це не таємниця. Одне прохання, якщо не можете допомогти, то хоч не заважайте!!! Не витрачайте наш час на блокування "ваших" митниць, бо буде на війні як на війні!
Кидаю фото і відео, прошу максимальний репост!!!

https://www.facebook.com/video.php?v=861742460534787


p.s. Я, конечно, понимаю: инструкции, законы, контрабанда и пр. А война как? А никак! Ведь нет у нас войны! Верно? Для особо верных "любителей лодки" сообщаю: пока одна половина львовского погранотряда стояла в Дебальцево, вторая пыталась стричь по 500$ с каждой волонтерской машины.


НЕРАСКАЧИВАЙТЕЛОДКУ - МЫНЕЗНАЛИ - АНАСЗАЧТО?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх