EN|RU|UK
 Политика за 24 часа: 10
 Бизнес  

КОМАНДИР 3 БАТАЛЬЙОНУ 72 БРИГАДИ ОЛЕКСАНДР ОХРІМЕНКО: "ШАХТА "БУТІВКА" ЗАВЖДИ БУЛА ГАРЯЧОЮ ТОЧКОЮ, АЛЕ МИ ДОБИЛИСЯ ТОГО, ЩО ЦЯ ПОЗИЦІЯ ПРАКТИЧНО В ТИЛУ"

КОМАНДИР 3 БАТАЛЬЙОНУ 72 БРИГАДИ ОЛЕКСАНДР ОХРІМЕНКО: "ШАХТА "БУТІВКА" ЗАВЖДИ БУЛА ГАРЯЧОЮ ТОЧКОЮ, АЛЕ МИ ДОБИЛИСЯ ТОГО, ЩО ЦЯ ПОЗИЦІЯ ПРАКТИЧНО В ТИЛУ"Коли в нас є втрати, я не виправдовуюсь, що це ж війна – і без них майже неможливо. Я шукаю причину в собі. Якщо є втрати, значить, я щось однозначно не доробив.

  5085  6

"7 КІЛОМЕТР" - РИНОК РОЗБРАТУ

"7 КІЛОМЕТР" - РИНОК РОЗБРАТУРинок "7 кілометр" в Одесі став відомий на всю країну як один із активів Юрія Іванющенка. Але нещодавно суд за клопотанням СБУ арештував частку іншого акціонера ринку і опонента Іванющенка Віктора Добрянського. У Службі безпеки вкотре заговорили, що "7 кілометр" задіяний у фінансуванні "ЛНР"/ "ДНР".

  7568  19

НАС НІХТО НЕ ВИХОВУВАВ ГРОМАДЯНАМИ, ПРОСТО ОДНОГО РАЗУ ДОВЕЛОСЯ ЗРОБИТИ ВИБІР: ЩО Є СВОБОДА ДЛЯ ТЕБЕ?

НАС НІХТО НЕ ВИХОВУВАВ ГРОМАДЯНАМИ, ПРОСТО ОДНОГО РАЗУ ДОВЕЛОСЯ ЗРОБИТИ ВИБІР: ЩО Є СВОБОДА ДЛЯ ТЕБЕ?А потім довелося зробити вибір: а на що ти готовий заради Свободи? А потім виявилося, що Свобода, заради якої йдуть на смерть, - це зобов'язання для тебе самого - йти вперед і не відступати.

  3613  37

ДЕСАНТНИК, НАРОДНЫЙ ГЕРОЙ УКРАИНЫ ЮРИЙ СОБОЛЕВ: "НЕ МОГУ ПОСЧИТАТЬ, СКОЛЬКО РАЗ ЗАЕЗЖАЛ В АЭРОПОРТ С БТР. РАЗ В СУТКИ ОБЯЗАТЕЛЬНО. ПРАВДА, ОДНАЖДЫ Я ПОЙМАЛ РПГ"

ДЕСАНТНИК, НАРОДНЫЙ ГЕРОЙ УКРАИНЫ ЮРИЙ СОБОЛЕВ: "НЕ МОГУ ПОСЧИТАТЬ, СКОЛЬКО РАЗ ЗАЕЗЖАЛ В АЭРОПОРТ С БТР. РАЗ В СУТКИ ОБЯЗАТЕЛЬНО. ПРАВДА, ОДНАЖДЫ Я ПОЙМАЛ РПГ"Впервые в Украине день десантно-штурмовых войск отмечается сегодня, 21 ноября. Для празднования не даром выбран день архангела Михаила, который издавна считается покровителем военных. В этом году все же пришли к выводу: украинские десантники имеют полное право на свой отдельный праздник.

  11642  7

КАК РОССИЙСКАЯ ПРОПАГАНДА ЛЕПИТ ФЕЙКИ О РАССТРЕЛЕ МАЙДАНА

КАК РОССИЙСКАЯ ПРОПАГАНДА ЛЕПИТ ФЕЙКИ О РАССТРЕЛЕ МАЙДАНАУтром в социальных сетях начали разгонять итальянский фильм о расстреле Майдана 20 февраля 2014 года. Беглый анализ этого фильма наводит на мысль, что перед нами очередной околороссийский фейк.

  14873  85

ИВАН ВИННИК: "ПОСЛЕ ПРИНЯТИЯ ЗАКОНА О ДЕОККУПАЦИИ ДОНБАССА КАБМИН ПРОСТО ОБЯЗАН ОФОРМИТЬ РАЗРЫВ ДИПОТНОШЕНИЙ С РФ ЮРИДИЧЕСКИ"

ИВАН ВИННИК: "ПОСЛЕ ПРИНЯТИЯ ЗАКОНА О ДЕОККУПАЦИИ ДОНБАССА КАБМИН ПРОСТО ОБЯЗАН ОФОРМИТЬ РАЗРЫВ ДИПОТНОШЕНИЙ С РФ ЮРИДИЧЕСКИ"В минувшую пятницу члены комитета Верховной Рады по вопросам нацбезопасности и обороны утвердили законопроект №7163 о деоккупации Донбасса с правками и проголосовали за вынесение документа на рассмотрение парламента с рекомендацией поддержать его во втором чтении и в целом.

  3542  22

СУДДЯ ВС ОЛЕНА КІБЕНКО: "НОВИЙ ВЕРХОВНИЙ СУД МАЄ РОЗПОВІДАТИ ПРО КОЖНИЙ СВІЙ КРОК"

СУДДЯ ВС ОЛЕНА КІБЕНКО: "НОВИЙ ВЕРХОВНИЙ СУД МАЄ РОЗПОВІДАТИ ПРО КОЖНИЙ СВІЙ КРОК""Цензор.НЕТ" продовжує знайомити вас із суддями нового Верховного Суду. Цього разу читайте інтерв’ю із науковцем Оленою Кібенко, яка працюватиме у Касаційному господарському суді при ВС.

  2746  20

КОМАНДИР ПУЛЕМЕТНОГО ВЗВОДА НИКОЛАЙ АНДРИЙЧУК: "НАША РОТА ЗАБРАЛА 60 ЧЕЛОВЕК ИЗ ОКРУЖЕННОГО УГЛЕГОРСКА, МЫ ПОГРУЗИЛИ ИХ НА МАШИНЫ И ВЫВЕЗЛИ"

КОМАНДИР ПУЛЕМЕТНОГО ВЗВОДА НИКОЛАЙ АНДРИЙЧУК: "НАША РОТА ЗАБРАЛА 60 ЧЕЛОВЕК ИЗ ОКРУЖЕННОГО УГЛЕГОРСКА, МЫ ПОГРУЗИЛИ ИХ НА МАШИНЫ И ВЫВЕЗЛИ"Когда мы выходили городскими дворами, рядом с нами выехал сепарский танк. Мы его пытались подбить, но не получилось.

  15630  13

ДОБРОВОЛЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ЧУБ: ЗРОБИЛИ УСПІШНУ ОПЕРАЦІЮ - І ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ Я ПОЧАВ ХОДИТИ З ПАЛИЧКОЮ. З'ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ, ЩОБ Я ПОЇХАВ ЧЕРЕЗ ВСЮ АМЕРИКУ НА ВЕЛОСИПЕДІ.

ДОБРОВОЛЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ЧУБ: ЗРОБИЛИ УСПІШНУ ОПЕРАЦІЮ -  І ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ Я ПОЧАВ ХОДИТИ З ПАЛИЧКОЮ. З`ЯВИЛАСЯ ІДЕЯ, ЩОБ Я ПОЇХАВ ЧЕРЕЗ ВСЮ АМЕРИКУ НА ВЕЛОСИПЕДІ.30-річний мешканець Ніжина, що зазнав поранення ноги у Донецькому аеропорту, ввійшов до складу української збірної, яка вперше взяла участь у міжнародних спортивних змаганнях Invictus Games, і після них вирушив на велосипеді з канадського Торонто до американського Вашингтона.

  4153  6

 Новости Украины

Лента Самые обсуждаемые новости дня недели
 
 
 
 
 вверх