EN|RU|UK
 Политика Украины
  10920  61

 ЗОЛОТО КРАЇНИ В РУКАХ ЗАХАРЧЕНКА

ЗОЛОТО КРАЇНИ В РУКАХ ЗАХАРЧЕНКА

Єдине в Україні підприємство з видобутку золота фактично належить Віталію Захарченку. На території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про тридцять два та три мільйони доларів США відповідно.

Мужіївське родовище - єдине в Україні підприємство з видобутку золота. Рік тому контроль над ним отримало ТОВ «Карпатська рудна компанія». Втім, як виявилося, ця фірма є не зовсім карпатською, а точніше, цілком донецькою. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідства.Інфо - Дмитра Гнапа та Катерини Каплюк, що опубліковане на сайті Громадського Телебачення.«Карпатську рудну компанію» контролює Валерій Бредихін - права рука родини Захарченків в бізнесі.

Бредихін разом з Віталієм Захарченком зареєстрували торговельні марки виробів з мармуру. А разом з Людмилою Захарченко - дружиною міністра, Валерій Бредихін був партнером у фірмах «Линкруст» та «Гірничо-рудні технології».

захарченко
Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)

захарченко

Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (ДАНІ: Державна реєстраційна служба)

Сам Валерій Бредихін є засновником ТОВ «Гірничо-Геологічне Підприємство «БРІКОМ»», яке є засновником ПРАТ «Гірничо-металургійний комплекс».

Останньому, в свою чергу, і належить ТОВ «Карпатська рудна компанія», яка володіє Мужіївським золоторудним родовищем.
захарченко

На сьогоднішній день, Мужіївське родовище - це 55 тонн золота, 1 мільйон цинку та свинцю розвіданих запасів. В грошовому еквіваленті це майже 3,8 мільярди доларів США. захарченко захарченко

Фото 3d-карти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)

Також на території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про тридцять два та три мільйони доларів США відповідно.

захарченко

В залишках цієї руди досі знаходяться 1 тонна золота та 4,5 тони срібла.

Дмитро ГНАП, Катерина КАПЛЮК
Матеріал підготовлено в рамках Спецпроекту "ЧЕСНО про УРЯД", який реалізується учасниками руху ЧЕСНО спільно з Громадським Телебаченням.

VEhrdlVXdzVRM2N3V1ZoUmMwNUhRVEJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdUR1pSZG5SRE56Qk1OMUpuZEVNcg==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
   
 
 
 вверх