EN|RU|UK
  1604  1

 СПИСОК СОЦІАЛІСТІВ

На відміну від багатьох партій соціалісти свій список не приховували від преси. На з'їзді його оприлюднив лідер партії Олександр Мороз. Щоправда з кандидатами в депутати довелося знайомитися з голосу. Часто лідер СПУ губив імена претендентів, а їх посади

На вибори до Верховної Ради Соцпартія іде зі списком у 390 осіб. Соціалісти навіть не намагалися довести число до необхідних 445. "Все одно більше трьохсот не отримаємо", - пожартував з цього приводу на з'їзді Олександр Мороз.

На відміну від багатьох партій соціалісти свій список не приховували від преси. На з'їзді його оприлюднив лідер партії Олександр Мороз. Щоправда з кандидатами в депутати довелося знайомитися з голосу. Часто лідер СПУ губив імена претендентів, а їх посади замінював епітетами.

Не називав він також і їхні номери, ніби відчуваючи, що список трохи підкоригує ЦВК - з 394 осіб, поданих на реєстрацію, 4 було виключено через невідповідність їхніх документів вимогам законодавства.

371 списочник є членом Соцпартії. До них також віднесли колишніх членів партій "Свіча" та "Громадський контроль", які відповідно отримали 4 та 2 місця.

До списку потрапили 26 народних депутатів з 29, що входять зараз до фракції СПУ. До них долучились також 47 помічників депутатів.

Будувати соціалізм з парламенту хочуть 15 гендиректорів, 68 директорів, 10 спеціалістів, 38 пенсіонерів, 20 тимчасово не працюючих, 26 працівників райадміністрацій (включаючи голів), кілька десятків працівників освіти, 8 лікарів та 2 студенти.

67 соціалістів-списочників проживає в Києві, 31 – на Рівненщині, 23 – на Полтавщині, 22 – на Луганщині, 22 – на Донеччині, 21 – на Київщині, 20 – на Вінничині, 20 – на Чернігівщині, 19 – на Черкащині, 17 – на Тернопіллі, 16 – на Запоріжжі, 16 – на Житомирщині, 15 – на Сумщині, 14 – на Харківщині, 13 – у Криму, 11 – на Закарпатті, 11 – на Дніпропетровщині.

Окрасу списку СПУ становлять 2 міністри (Станіслав Ніколаєнко та Олександр Барановський), 2 губернатори (Степан Бульба – полтавський та Василь Цушко – одеський) і одна голова фонду держмайна (Валентина Семенюк).

Остання є другим номером списку, за нею йде міністр освіти Ніколаєнко, Бульба та Цушко відкривають другу десятку, а закриває її міністр Баранівський.

Ветерани партійної преси – Іван Сподаренко та Іван Бокий (обидва причетні до газети "Сільські вісті") - 4 і 7 у списку. Редактор "Товариша" Анатолій Черніков – 56.

Найодіозніші персонажі списку СПУ – депутат-гендиректор комбiнату імені Iллiча Володимир Бойко та нардеп Андрій Деркач – зареєстровані восьмим та девятим номером.

13-м у списку значиться голова спостережної ради ЗАТ "СевєроДонецьке об'єднання "Азот" Олексій Кунченко, Як відомо, Соцпартія активно захищала "Азот" після початку процесів повернення заводу у держвласність.

15 - голова спостережної ради акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський банк" Михайло Гончаров. У 2004 Гончаров намагався потрапити до парламенту через "мажоритарку" в полтавському окрузі. Як закидали тоді його опоненти, київський бізнесмен був лідером з фінансових вливань (20 гривень на душу), але отримав лише 6 місце.

18-м у списку йде Ярослав Мендусь – радник Мороза з 10-річним стажем, керівник виборчого штабу попередніх кампаній. Він же значиться як керівник компанії "Сінема", за якою числяться зйомки фільму "Помаранчеве небо".

Наступна цікава зупинка – 19 номер списку - гендиректор відкритого акціонерного товариства "Турбоатом" Анатолій Бугаєць. Останній ще в 2004 був підписантом звернень промисловців "про політичну мобілізацію населення економічно розвитих областей насамперед Півдня і Сходу країни для підтримки Віктора Януковича".

Також в списку СПУ знайшли місце депутати, які тривалий час були частинками прокучмівської більшості – Дашутін, Матвієнков, Рудковський.

З третьої десятки в списку масово фігурують бізнесмени. Як пояснив Олександр Мороз, це щоб бізнесмени мали мотивацію попрацювати на рейтинг партії.

30 номер у списку голова ради директорів корпорації "АИС" Василь Поляков. АИСконтролює близько 20% автомобільного ринку України, продаючи добре відомі ВАЗи. Як відомо, ще один представник АИС Дмитро Святаш іде в парламент по списку Партії регіонів.

39 номер отримав Петро Устенко - голова спостережної ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП. Наприкінці дев'яностих "АМП" постачала вугілля на українські теплові станції і тепловиділяючі зборки на українські атомні станції.

У 1998 Устенко став депутатом ВР – входив у фракції "Реформи і порядок, "Відродження регіонів", був членом "Демсоюзу" Волкова. У 2002 балотувався в парламент як член Аграрної партії України... АМП називали свого часу як близькою до "Інтерпайпу", так і до Костянтина Григоришина.

42 номер - Альберт Залялутдінов ("Інвестиційна компанія "САС"), 43 - Сергій Зімін ("Холдінгова компанія "Арма"), 45 - голова правління відкритого акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" Володимир Бадагов, 49 – екс-депутат, директор з виробництва КДГМК "Криворіжсталь"Ігор Сміяненко.

Окрім Володимира Бойка в список СПУ від заводу Ілліча потрапили начальник економічного відділу Олександр Федоров (55), заступник генерального директора комбінату Юрій Тернавський (60), начальник агроцеху Анатолій Іванченко (81).

68 у списку Анатолій Голубченко – екс-віце-прем'єр в уряді Пустовойтенка, голова асоціації металургів.

З восьмого десятка в списку СПУ промислові бізнесмени змінюються аграріями – на найближчі три місяці, соціалісти cудячи з усього будуть забезпечені і хлібом, і м’ясом, і огірками.

76-й бензин для агітаційних турів, якщо-що, може підкинути пан Кучма (№94) з компанії Oil-Trade. А гроші можна попросити в харківському "Мегабанку", три представники якого є в списку, щоправда за межами перших семи десятків. Свого часу, вигнаний з партії Володимир Гошовський закидав Йосипу Вінському, що він лобіює цю структуру в харківську владу.

Список СПУ, зареєстрований ЦВК:

Мороз Олександр Олександрович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 1;

Семенюк Валентина Петрівна, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Фонду державного майна України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 2;

Ніколаєнко Станіслав Миколайович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Міністр освіти і науки України, проживає в Києві, включений до списку під № 3;

Сподаренко Іван Васильович, 1931 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 4;

Червонописький Сергій Васильович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Голова Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в Києві, включений до списку під № 5;

Вінський Йосип Вікентійович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 6;

Бокий Іван Сидорович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 7;

Бойко Володимир Семенович, 1938 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до списку під № 8;

Деркач Андрій Леонідович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 9;

Малиновський Олексій Петрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 10;

Бульба Степан Степанович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Полтавської обладміністрації, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 11;

Цушко Василь Петрович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Одеської обладміністрації, проживає в Києві, включений до списку під № 12;

Кунченко Олексій Петрович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ "СевєроДонецьке об'єднання "Азот", проживає в місті СевєроДонецьку Луганської області, включений до списку під № 13;

Рудьковський Микола Миколайович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 14;

Гончаров Михайло Олександрович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради акціонерного комерційного банку "Східно-Європейський банк", проживає в Києві, включений до списку під № 15;

Гармаш Галина Федорівна, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 16;

Волга Василь Олександрович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", проживає в Києві, включений до списку під № 17;

Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Сінема", проживає в Києві, включений до списку під № 18;

Бугаєць Анатолій Олександрович, 1940 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор відкритого акціонерного товариства "Турбоатом", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 19;

Баранівський Олександр Петрович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, Міністр аграрної політики, проживає в Києві, включений до списку під № 20;

Бондарчук Іван Миколайович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Вінницької обладміністрації, проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 21;

Сільченко Василь Андрійович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Тараща Київської області, включений до списку під № 22;

Садовий Микола Ілліч, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Кіровограді, включений до списку під № 23;

Мордовець Леонід Михайлович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 24;

Матвієнков Сергій Анатолійович, 1957 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 25;

Чукмасов Сергій Олександрович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Система", проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 26;

Тарасов Володимир Володимирович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 27;

Шибко Віталій Якович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 28;

Філіндаш Євген Васильович, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 29;

Поляков Василь Леонідович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова ради директорів корпорації "АИС", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 30; (ще один представник АИС Дмитро Святаш іде в парламент по списку Партії регіонів)

Кузьменко Сергій Леонідович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний спеціаліст ЗАТ "АвтоЗАЗ", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 31;

Данілін Микола Олексійович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Мале колективне підприємство "Топаз", проживає в Києві, включений до списку під № 32;

Чмирь Сергій Михайлович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Миколаївського інституту агропромислового виробництва, проживає в селі Агрономія Арбузинського району Миколаївської області, включений до списку під № 33;

Богачук Василь Степанович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Тернополі, включений до списку під № 34;

Савосін Геннадій Анатолійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 35;

Зубко Юрій Григорович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший заступник Голови Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в Києві, включений до списку під № 36;

Урбанський Ігор Анатолійович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови ради директорів товариства з обмеженою відповідальністю "Морський бізнес центр", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 37;

Мельничук Михайло Васильович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 38;

Устенко Петро Іванович, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП", проживає в Києві, включений до списку під № 39;

Сергієнко Леонід Григорович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 40;

Дашутін Григорій Петрович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 41;

Залялутдінов Альберт Рафаелевич, 1970 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "САС", проживає в Києві, включений до списку під № 42;

Зімін Сергій Георгійович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради ЗАТ "Холдінгова компанія "Арма", проживає в Києві, включений до списку під № 43;

Рудковський Дмитро Олександрович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 44;

Бадагов Володимир Федорович, 1945 року народження, безпартійний, освіта вища, гендиректор – голова правління відкритого акціонерного товариства "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", проживає в місті Комсомольську Полтавської області, включений до списку під № 45;

Теличко Владислав Іванович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 46;

Мельник Микола Євтихійович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 47;

Мухін Володимир Васильович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 48;

Клименко Анатолій Володимирович, 1961 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 49;

Сміяненко Ігор Миколайович, 1958 року народження, безпартійний, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до списку під № 50;

Задирко Геннадій Олександрович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 51;

Кобцов Юрій Олександрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Нова Каховка Херсонськох області, включений до списку під № 52;

Самчук Леонтій Григорович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 53;

Суліменко Володимир Георгійович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включений до списку під № 54;

Федосов Олександр Олександрович, 1959 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник головного економіста – начальник економічного відділу відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений до списку під № 55;

Черніков Анатолій В'ячеславович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний редактор газети Соціалістичної партії України "Товариш", проживає в Києві, включений до списку під № 56;

Колос Михайло Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач кафедри, доцент Національного університету "Острозька академія", проживає в Києві, включений до списку під № 57;

Грязєв Віктор Анатолійович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта cередня, тимчасово не працює, проживає в Києві, включений до списку під № 58;

Мєзєнцева Наталія Борисівна, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідуюча секретаріатом депутатської фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 59;

Тернавський Юрій Іванович, 1968 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Маріуполіь Донецької області, включений до списку під № 60;

Пристая Олексій Дмитрович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Закарпатської філії Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки України, проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до списку під № 61;

Дімонт Михайло Зельманович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 62;

Таліпов Євген Михайлович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Львові, включений до списку під № 63;

Сіроштан Володимир Григорович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова ревізійної комісії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в Києві, включений до списку під № 64;

Філімонов Аркадій Геннадійович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший секретар Севастопольської міської організації цієї партії, проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 65;

Головчанський Юрій Миколайович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Івано-Франківську, включений до списку під № 66;

Мілінчук Микола Данилович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Луцьку, включений до списку під № 67;

Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Укрелектроапарат", проживає в Києві, включений до списку під № 68;

Опришко Віталій Федорович, 1942 року народження, безпартійний, освіта вища, декан юридичного факультету Київського національного економічного університету, проживає в Києві, включений до списку під № 69;

Степанов Михайло Володимирович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 70;

Суботін Віктор Георгійович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 71;

Семінський Олег Валерійович, 1973 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор ЗАТ "Нафтогазвидобування", проживає в Києві, включений до списку під № 72;

Олексієнко Юрій Олександрович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Дослідному Дніпропетровського району Дніпропетровської області, включений до списку під № 73;

Павлович Григорій Григорович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Луцьк Волинської області, включений до списку під № 74;

Керквуд Степан Іванович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Хорол Полтавської області, включений до списку під № 75;

Кізіма Володимир Вікторович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач кафедри Центру гуманітарної освіти Національної академії наук України, проживає в Києві, включений до списку під № 76;

Карнаух Микола Васильович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в Києві, включений до списку під № 77;

Шкуматов Володимир Григорович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор державного підприємства "М'ясо Буковини", проживає в місті Новоселиця Чернівецької області, включений до списку під № 78;

Вернигора Леонід Михайлович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 79;

Стефанович Олександр Антонович, 1975 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в Києві, включений до списку під № 80;

Іванченко Анатолій Семенович, 1940 року народження, безпартійний, освіта вища, начальник агроцеху відкритого акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча", проживає в місті Новоазовськ Донецької області, включений до списку під № 81;

Співачук Володимир Леонідович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, народний депутат, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 82;

Марценюк Михайло Федорович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Жашківської районної державної адміністрації, проживає в місті Жашків Черкаської області, включений до списку під № 83;

Талала Сергій Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник Міністра економіки Автономної Республіки Крим, проживає в місті Сімферополі, включений до списку під № 84;

Ходаківський Леонід Болеславович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Фастів Київської області, включений до списку під № 85;

Масляник Владислав Олегович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Українка Обухівського району Київської області, включений до списку під № 86;

Шибіко Анатолій Володимирович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, перший заступник голови Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", проживає в Києві, включений до списку під № 87;

Салтановський Микола Васильович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Олександрівка Комінтернівського району Одеської області, включений до списку під № 88;

Шевченко Михайло Васильович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант секретаріату фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в Києві, включений до списку під № 89;

Мусієнко Іван Михайлович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 90;

Скакун Анатолій Йосипович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 91;

Бондар Яків Андрійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Федерації профспілок Кіровоградської області, проживає в місті Кіровограді, включений до списку під № 92;

Ткачова Валентина Терентіївна, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 93;

Кучма Микола Вікторович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Ойл-Трейд", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, включений до списку під № 94;

Коловоротний Борис Леонтійович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Кривоозерської районної державної адміністрації, проживає в смт Криве Озеро Миколаївської області, включений до списку під № 95;

Коропатник Михайло Михайлович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 96;

Золотарьов Володимир Михайлович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор ЗАТ завод "Південкабель", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 97;

Рибаков Олег Юрійович, 1945 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 98;

Доній Олександр Сергійович, 1969 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент громадської організації "Центр досліджень політичних цінностей", проживає в Києві, включений до списку під № 99;

Лукінова Людмила Вікторівна, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 100;

Щетінін Віталій Григорович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 101;

Рачинська Ольга Степанівна, 1941 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в місті Бровари Київської області, включена до виборчого списку під № 102;

Кузнєцов Валерій Олександрович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 103;

Ікранов Анатолій Олексійович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Юридичний департамент-МПА", проживає в Києві, включений до списку під № 104;

Клочко Сергій Володимирович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, секретар Сумської міської ради, виконуючий обов'язки Сумського міського голови, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 105;

Остапчук Олександр Миколайович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Тернопільської загальноосвітньої школи № 6 ім. Назарія Яремчука, проживає в Тернополі, включений до списку під № 106;

Кобера Володимир Васильович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Білогірської районної державної адміністрації, проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включений до списку під № 107;

Торкунов Олег Миколайович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Рівненській області, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 108;

Іваненко Наталія Іванівна, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник служби у справах неповнолітніх Херсонської обласної державної адміністрації, проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під № 109;

Новіков Володимир Миколайович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, юрисконсульт приватного підприємства "Альянс", проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 110;

Смітюх Іван Євдокимович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор відкритого акціонерного товариства "Ковельський хлібкомбінат", проживає в місті Ковель Волинської області, включений до списку під № 111;

Богданович Ігор Олександрович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Кримського наукового центру Національної академії наук України, проживає в місті Сімферополі, включений до списку під № 112;

Іващенко Олександр Віталійович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 113;

Тимошенко Іван Романович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор науково-виробничого підприємства "Товариство з обмеженою відповідальністю "Україна-ЕМ", проживає в Києві, включений до списку під № 114;

Кучурян Василь Драгошевич, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, включений до списку під № 115;

Іванов Сергій Павлович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 116;

Бундзяк Євген Васильович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач аптеки "Арніка", проживає в смт Солотвин Богородчанського району Івано-Франківської області, включений до списку під № 117;

Керімов Ракіф Ідаят-огли, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор дочірнього підприємства "Майстер-сервіс", проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, включений до списку під № 118;

Міхнюк Олег Іванович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в Києві, включений до списку під № 119;

Нікуліна Олена Валеріївна, 1974 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант фракції Соціалістичної партії України у Верховній Раді України, проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під № 120;

Остапенко Олег Григорович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, виконуючий обов'язки голови Черкаської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 121;

Дворник Микола Антонович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селище Чорнухи Полтавської області, включений до списку під № 122;

Узун Іван Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Любашівської районної державної адміністрації, проживає в смт Любашівка Одеської області, включений до списку під № 123;

Тандура Володимир Миколайович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 124;

Сафронов Станіслав Олександрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в Києві, включений до списку під № 126;

Середа Леонід Павлович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, ректор Вінницького державного аграрного університету, проживає в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області, включений до списку під № 127;

Гриценко Микола Тодосьович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Таращанської районної державної адміністрації, проживає в місті Тараща Київської області, включений до списку під № 128;

Малишенко Ігор Петрович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 129;

Мороз Андрій Григорович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Радомишльського професійно-технічного училища № 34, проживає в селищі Борщів Радомишльського району Житомирської області, включений до списку під № 130;

Блящук Пилип Дмитрович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач відділу освіти Вільшанської районної державної адміністрації, проживає в смт Вільшанка Кіровоградської області, включений до списку під № 131;

Проценко Наталія Борисівна, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова селянсько-фермерського господарства "Золотий колос", проживає в селі Волоська Балаклія Шевченківського району Харківської області, включена до виборчого списку під № 132;

Мельнік Валерій Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова товариства з обмеженою відповідальністю "Універмаг-Луганськ", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 133;

Дев'ятка Юрій Дмитрович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 134;

Федірко Петро Трохимович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Лебедин Сумської області, включений до списку під № 135;

Савчук Олександр Петрович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, державний інспектор територіального управління Держнаглядохоронпраці в Тернопільській області, проживає в Тернополі, включений до списку під № 136;

Костюк Олександр Олексійович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник інспекції Державної інспекції екології та природних ресурсів у Шепетівському районі, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений до списку під № 137;

Гуменюк Василь Степанович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного сільськогосподарського підприємства "Маяк", проживає в селі Копитів Корецького району Рівненської області, включений до списку під № 138;

Хорьков Володимир Селіверстович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 140;

Заїкін Володимир Миколайович, 1968 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент Кримської федерації карате, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 141;

Шкляренко Дмитро Павлович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова фермерського господарства "Цезар", проживає в місті Пустомити Львівської області, включений до списку під № 142;

Мойсей Аркадій Євгенович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Тарасівці Новоселицького району Чернівецької області, включений до списку під № 143;

Василевич Світлана Василівна, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент кафедри українознавства Івано-Франківського державного медичного університету, проживає в місті Івано-Франківську, включена до виборчого списку під № 145;

Плітін Володимир Никифорович, 1938 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в Києві, включений до списку під № 146;

Слободянюк Сергій Миколайович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 147;

Костюченко Володимир Олександрович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник управління Смілянського міського виконавчого комітету, проживає в місті Сміла Черкаської області, включений до списку під № 148;

Лещенко Іван Васильович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Великобагачанської районної ради, проживає в смт Велика Багачка Полтавської області, включений до списку під № 149;

Капталан Іван Михайлович, 1984 року народження, член Соцпартії, освіта неповна вища, студент Одеської національної юридичної академії, проживає в місті Одесі, включений до списку під № 150;

Пачевський Анатолій Мартинович, 1939 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного підприємства "Радівське", проживає в селі Радівці Калинівського району Вінницької області, включений до списку під № 153;

Чернявський Іван Юрійович, 1978 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 154;
Баранов Олег Миколайович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "МСП" НГ "Норма-Центр", проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 155;

Ментов Павло Валентинович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 156;

Небога Олександр Іванович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Маловисківської районної державної адміністрації, проживає в місті Мала Виска Кіровоградської області, включений до списку під № 157;

Тодоров Петро Прокопович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, президент асоціації "Укртрактор", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 158;

Жаворонков Михайло Петрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Ленінської в м.Луганську районної ради, проживає в місті Луганську, включений до списку під № 159;

Власюк Тетяна Іванівна, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний консультант Апарату Верховної Ради України, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 161;

Соловей Петро Лук'янович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Кременець Тернопільської області, включений до списку під № 163;

Самсонюк Сергій Іванович, 1971 року народження, член Соцпартії, освіта базова вища, голова спостережної ради ЗАТ "Кам'янець-Подільськпостач-центр", проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до списку під № 164;

Воловодік Володимир Васильович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 165;

Марченко Олександр Іполитович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник управління Закарпатської обласної державної адміністрації, проживає в місті Ужгороді, включений до списку під № 167;

Прокоса Лідія Юхимівна, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Любомльської загальноосвітньої школи № 2, проживає в місті Любомль Волинської області, включена до виборчого списку під № 168;

Козлов Володимир Юрійович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Джанкойського регіонального відділення Союзу підприємців та роботодавців Автономної Республіки Крим, проживає в місті Джанкой Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 169;

Петришин Петро Васильович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Горуцьке", проживає в селі Гірське Миколаївського району Львівської області, включений до списку під № 170;
Овдієнко Ігор Віталійович, 1964 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 171;

Горбатюк Ілля Іванович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 172;

Втерковський Дмитро Дмитрович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор державного підприємства виробничого об'єднання "Карпати", проживає в місті Івано-Франківську, включений до списку під № 174;

Тунніков Віктор Сергійович, 1943 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Харкові, включений до списку під № 175;

Криворучко Микола Васильович, 1969 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник начальника Львівської митниці, проживає в місті Львові, включений до списку під № 176;
Градовський Анатолій Володимирович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, професор Черкаського національного університету, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 177;

Перепелиця Василь Васильович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 178;

Завірюха Олександр Устимович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, інженер відкритого акціонерного товариства "Цифрові системи зв'язку", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 179;

Сенченко Людмила Валентинівна, 1977 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 180;

Ядикін Сергій Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник відділу Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до списку під № 181;

Коротинська Людмила Дмитрівна, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, вчителька Жахнівської загальноосвітньої школи, проживає в селі Жахнівка Тиврівського району Вінницької області, включена до виборчого списку під № 182;

Юхименко Микола Федорович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Антонівського навчально-виховного об'єднання, проживає в смт Ставище Київської області, включений до списку під № 183;

Литвинов Сергій Іванович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 184;

Патарідзе Володимир Олександрович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент Державного агроекологічного університету, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 185;

Жукова Олена Михайлівна, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під № 187;

Безгинська Катерина Миколаївна, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Ленінської в місті Луганську районної ради, проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під № 188;

Скурський Павло Олександрович, 1973 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в селі Верхня Криниця Василівського району Запорізької області, включений до списку під № 189;

Федотов Ігор Олександрович, 1970 року народження, член Соцпартії, освіта вища, головний спеціаліст Фонду державного майна України, проживає в Києві, включений до списку під № 190;

Котляров Олександр Костянтинович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор відкритого акціонерного товариства "Червоний металіст", проживає в місті Конотоп Сумської області, включений до списку під № 191;

Крамар Василь Васильович, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Ярмолинецької районної державної адміністрації, проживає в місті Хмельницькому, включений до списку під № 193;

Блащук Віктор Володимирович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 194;

Паранич Микола Кирилович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Іршава Закарпатської області, включений до списку під № 196;

Гонта Володимир Федорович, 1942 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, включений до списку під № 197;

Ситников Сергій Анатолійович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Артемівськ Донецької області, включений до списку під № 200;

Криштанович Альона Миколаївна, 1983 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під № 201;

Братусь Олександр Іванович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор відкритого акціонерного товариства "Анлант-Крим", проживає в смт Кача міста Севастополя, включений до списку під № 202;

Гаврилова Валентина Іванівна, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Коломийського економіко-правового коледжу, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включена до виборчого списку під № 203;

Наметченко Олександр Віталійович, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Запорізького обласного об'єднання Української спілки ветеранів Афганістану, проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 204;

Хомутов Сергій Володимирович, 1970 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 205;

Левченко Микола Іванович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо", проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до списку під № 206;

Череп Олександр Миколайович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова наглядової ради виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв'язку", проживає в місті Одесі, включений до списку під № 207;

Падалка Лідія Василівна, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Чернігівського обласного центру зайнятості, проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під № 208;

Гавриш Леонід Тарасович, 1946 року народження, безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради відкритого акціонерного товариства "Володарка", проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 210;

Іщенко Раїса Опанасівна, 1941 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в Києві, включена до виборчого списку під № 211;

Дойбан Ольга Павлівна, 1964 року народження, член Соцпартії, освіта cередня, тимчасово не працює, проживає в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під № 212;

Підгурський Микола Петрович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач фізичного виховання Баранівського професійного ліцею, проживає в селі Зеремля Баранівського району Житомирської області, включений до списку під № 213;

Івахненко Віра Гаврилівна, 1934 року народження, член Соцпартії, освіта середня спеціальна, пенсіонерка, проживає в селі Ново-Стародуб Петрівського району Кіровоградської області, включена до виборчого списку під № 214;

Дубінський Олександр Семенович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник відділу відкритого акціонерного товариства "Мегабанк", проживає в місті Харкові, включений до списку під № 215;

Стелецький Володимир Миколайович, 1949 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора приватного підприємства Укрсхідтрейд", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 216;

Кусаков Володимир Панасович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, майстер казенного підприємства "Іскра", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 217;

Белік Владислав Анатолійович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор товариства з обмеженою відповідальністю "Філтекс", проживає в Києві, включений до списку під № 218;

Теліченко Олександр Іванович, 1946 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Сумах, включений до списку під № 219;

Пироговський Руслан Михайлович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Чортківського районного палацу позашкільної роботи, проживає в місті Чортків Тернопільської області, включений до списку під № 220;

Таранчук Людмила Василівна, 1958 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови правління відкритого акціонерного товариства "Сільгосптехніка", проживає в смт Теофіполь Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 221;

Ражик Микола Панасович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Рівному, включений до списку під № 222;

Свистак Іван Михайлович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх", проживає в селі Вільхівці Тячівського району Закарпатської області, включений до списку під № 224;

Пащук Василь Іванович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в смт Мар'янівка Горохівського району Волинської області, включений до списку під № 225;

Скіра Володимир Васильович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент Національного університету "Львівська політехніка", проживає в місті Львові, включений до списку під № 227;

Шульга Андрій Володимирович, 1971 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор по економіці товариства з обмеженою відповідальністю "Механік Донпромбізнес", проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 228;

Васійчук Ігор Степанович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, адвокат, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 229;

Варенін Валерій Вікторович, 1969 року народження, член Соцпартії, освіта вища, комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Кримсплав", проживає в місті Севастополі, включений до списку під № 230;

Данилишин Іван Ярославович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тренер-викладач Коломийського фізкультурно-спортивного комплексу "Локомотив", проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, включений до списку під № 231;

Сорокман Олександр Васильович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Чернівцях, включений до списку під № 232;

Васильчук Євген Олегович, 1984 року народження, член Соцпартії, освіта незакінчена вища, студент Черкаського державного технологічного університету, проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 234;

Дрига Віра Григорівна, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, проживає в смт Оржиця Полтавської області, включена до виборчого списку під № 235;

Ніколаєв Сергій Афанасійович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації, проживає в смт Суворове Ізмаїльського району Одеської області, включений до списку під № 236;

Дудар Валерій Володимирович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Бобровиця Чернігівської області, включений до списку під № 237;

Ковальчук Микола Анатолійович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Вінницького обласного військово-патріотичного об'єднання, проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 239;

Клименко Олександр Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Обухів Київської області, включений до списку під № 240;

Рагузін Сергій Володимирович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Первомайськ Миколаївської області, включений до списку під № 241;

Войналович Анатолій Пантелеймонович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник головного управління праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 242;

Скорий Андрій Михайлович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Спілки ветеранів Афганістану міста Лисичанськ, проживає в місті Лисичанськ Луганської області, включений до списку під № 245;

Овсієвський Анатолій Олексійович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор комбінату "Зірка", проживає в місті Запоріжжі, включений до списку під № 246;

Захрабов Микола Нурушевич, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор державного підприємства "Завод "Генератор", проживає в Києві, включений до списку під № 247;

Скоропляс Наталія Іванівна, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Збараж Тернопільської області, включена до виборчого списку під № 249;

Садикін Олександр Федорович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Рокитнівської районної державної адміністрації, проживає в місті Костопіль Рівненської області, включений до списку під № 251;

Машіка Юрій Юрійович, 1960 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор малого спільного підприємства "Товари для дому", проживає в селі Оноківці Ужгородського району Закарпатської області, включений до списку під № 253;

Селіванова Інна Павлівна, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Володимир-Волинський Волинської області, включена до виборчого списку під № 254;

Зурабян Гагік Гарнікович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, редактор газети "Новий ковчег", проживає в місті Керч Автономної Республіки Крим, включений до списку під № 255;

Кулик Євген Володимирович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, декан Дрогобицького педагогічного університету, проживає в місті Трускавець Львівської області, включений до списку під № 256;

Іщенко-Гіллер Євгеній Володимирович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ясинувата Донецької області, включений до списку під № 257;

Кучерява Світлана Іванівна, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Новоселиця Чернівецької області, включена до виборчого списку під № 258;

Весьолкіна Наталія Кирилівна, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Панама", проживає в місті Севастополі, включена до виборчого списку під № 259;

Дума Зіновій Євгенович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, викладач Івано-Франківського інституту права, економіки і будівництва, проживає в селі Микитинці Івано-Франківської області, включений до списку під № 260;

Слюсаренко Михайло Аврамович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Радомишль Житомирської області, включений до списку під № 261;

Христенков Володимир Іванович, 1953 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Черкаської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос", проживає в місті Черкасах, включений до списку під № 262;

Черчатий Олександр Іванович, 1966 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник Управління державної служби ГУДСУ в Полтавській області, проживає в селі Великий Тростянець Полтавського району Полтавської області, включений до списку під № 263;

Касап Георгій Іванович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного підприємства "Юлія", проживає в смт Тарутине Одеської області, включений до списку під № 264;

Скок Микола Андрійович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, декан Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, проживає в місті Чернігові, включений до списку під № 265;

Тарасюк Василь Андрійович, 1953 року народження, безпартійний, освіта вища, директор агрокооперативу приватних пайовиків "Україна", проживає в смт Тростянець Вінницької області, включений до списку під № 267;

Каменченко Олександр Назарович, 1937 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в Києві, включений до списку під № 268;

Торжинський Олександр Данилович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в смт Криве Озеро Миколаївської області, включений до списку під № 269;

Бенівський Анатолій Вікторович, 1961 року народження, член Соцпартії, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до списку під № 270;

Єсипенко Валерій Володимирович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Луганський науково-технічний центр", проживає в місті Луганську, включений до списку під № 273;

Салякін Андрій Олександрович, 1972 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник голови Вільнянської районної державної адміністрації, проживає в місті Вільнянську Запорізької області, включений до списку під № 274;

Березняк Віктор Євгенійович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор підприємства з іноземними інвестиціями у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Киулонт", проживає в Києві, включений до списку під № 275;

Головатий Григорій Васильович, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Гаї Гречинські Тернопільського району Тернопільської області, включений до списку під № 277;

Дереш Світлана Володимирівна, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідуюча дитячим навчальним закладом "Малятко", проживає в селі Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області, включена до виборчого списку під № 278;

Петронюк Борис Петрович, 1944 року народження, член Соцпартії, освіта вища, пенсіонер, проживає в смт Зарічне Рівненської області, включений до списку під № 279;

Петричко Василь Андрійович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Береговому Закарпатської області, включений до списку під № 281;

Нісімчук Андрій Сергійович, 1941 року народження, член Соцпартії, освіта вища, завідувач кафедри Волинського державного університету ім. Лесі Українки, проживає в місті Луцьку, включений до списку під № 282;

Ревунова Лариса Василівна, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Сімферополі Автономної Республіки Крим, включена до виборчого списку під № 283;

Рижков Анатолій Іванович, 1950 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор спільного підприємства "РИДА", проживає в місті Донецьку, включений до списку під № 285;

Чукля Віктор Михайлович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, керуючий справами Герцаївської районної ради, проживає в селі Молниця Герцаївського району Чернівецької області, включений до списку під № 286;

Ільницький Михайло Степанович, 1960 року народження, безпартійний, освіта вища, старший уповноважений в особливо важливих справах ГУБОЗ Міністерства внутрішніх справ України, проживає в Києві, включений до списку під № 288;

Ляшенко Юрій Васильович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, гендиректор спільного приватно-орендного підприємства "Відродження", проживає в місті Шпола Черкаської області, включений до списку під № 290;

Точилов Олександр Михайлович, 1952 року народження, член Соцпартії, освіта середня спеціальна, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Полтаві, включений до списку під № 291;

Сєдова Ганна Акбарівна, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта cередня, тимчасово не працює, проживає в місті Ананьїв Одеської області, включена до виборчого списку під № 292;

Другаков Володимир Леонідович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області, проживає в місті Ніжині Чернігівської області, включений до списку під № 293;

Продан Олександр Іванович, 1966 року народження, безпартійний, освіта вища, заступник генерального директора компанії "Технологія", проживає в місті Дніпропетровську, включений до списку під № 294;

Бабійчук Валерій Вікторович, 1948 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник Вінницького обласного госпіталю для інвалідів війни, проживає в місті Вінниці, включений до списку під № 295;

Михайлюк Ганна Павлівна, 1954 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Бориспільської загальноосвітньої школи № 7, проживає в місті Бориспіль Київської області, включена до виборчого списку під № 296;

Фарафонов Євген Юрійович, 1982 року народження, член Соцпартії, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, проживає в місті Миколаєві, включений до списку під № 297;

Вознюк Леонід Григорович, 1970 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Бердичів Житомирської області, включений до списку під № 298;

Дерій Олександр Якович, 1954 року народження, безпартійний, освіта вища, перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації, проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включений до списку під № 299;

Євсєєв Сергій Євгенович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта вища, доцент кафедри економічної теорії Харківського державного університету будівництва та архітектури, проживає в місті Харкові, включений до списку під № 300;

Ісауленко Олександр Вікторович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор Антрацитівського професійного будівельного ліцею, проживає в місті Антрацит Луганської області, включений до списку під № 301;

Коваленко Володимир Іванович, 1947 року народження, член Соцпартії, освіта вища, заступник директора приватного підприємства "Челсо і К", проживає в місті Гуляйполе Запорізької області, включений до списку під № 302;

Ковальчук Юрій Миколайович, 1969 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник юридичного відділу відкритого акціонерного товариства трест "Київміськбуд-6", проживає в Києві, включений до списку під № 303;

Рева Валентина Іванівна, 1951 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор приватного виробничого комерційного підприємства "Берегиня", проживає в місті Сумах, включена до виборчого списку під № 304;

Місько Віктор Володимирович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, голова Тернопільської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, проживає в Тернополі, включений до списку під № 305;

Петрук Дмитро Володимирович, 1976 року народження, член Соцпартії, освіта вища, лікар Кам'янець-Подільської міської лікарні, проживає в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до списку під № 306;

Пшеюк Ігор Леонідович, 1965 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор сільського виробничого кооперативу "Інфоцентр", проживає в місті Рівному, включений до списку під № 307;

Рущак Олександр Васильович, 1963 року народження, член Соцпартії, освіта вища, лісник Свалявського держлісгоспу, проживає в місті Свалява Закарпатської області, включений до списку під № 309;

Греб Ігор Іванович, 1967 року народження, член Соцпартії, освіта вища, лікар Любешівської центральної районної лікарні, проживає в смт Любешів Волинської області, включений до списку під № 310;

Солопов Петро Іванович, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор підприємства з іноземними інвестиціями "Лукойл-Україна", проживає в місті Сімферополь, включений до списку під № 311;

Грещук Ігор Станіславович, 1962 року народження, член Соцпартії, освіта вища, директор товариства з обмеженою відповідальністю "РІО-МІСТ", проживає в місті Львові, включений до списку під № 312;

Синельников Олександр Миколайович, 1957 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, проживає в місті Сніжне Донецької області, включений до списку під № 313;

Бушовська Любов Тихонівна, 1956 року народження, член Соцпартії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Сокиряни Чернівецької області, включена до виборчого списку під № 314;

Кіндрачук Тарас Петрович, 1955 року народження, член Соцпартії, освіта вища, начальник цеху філії Дирекції первинної мережі відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", проживає в місті Городенка Івано-Франківської області, включений до списку під № 316;

Донець Олексій Дмитрович, 1959 року народження, член Соцпартії, освіта незакінчена вища, голова ради Київського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", проживає в місті Вишневе Київської області, включений до списку під № 317;

Бр
    Комментировать
    Сортировать:
    в виде дерева
    по дате
    по имени пользователя
    по рейтингу
     
     
     
     
     
     вверх