EN|RU|UK
 Политика Украины
  2996  46

 Порошенко присвоил почетные звания и госнаграды по случаю 25-й годовщины референдума о независимости: Грицак получил орден Ярослава Мудрого, а отец Цеголко - "За заслуги"

Президент Украины Петр Порошенко вручил государственные награды и присвоил почетные звания украинским гражданам по случаю 25-летния со дня референдума о независимости Украины.

Соответствующий Указ обнародован на сайте главы Украинского государства, передает Цензор.НЕТ.

В Указе говорится, что награды и звания присвоены "за значительный личный вклад в государственное строительство, социально-экономическое, научно-техническое, культурно-образовательное развитие Украинского государства, весомые трудовые достижения, многолетний добросовестный труд".

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Порошенко назначил Свириденко Уполномоченным по вопросам реабилитации раненых участников АТО

В частности орденом Свободы награждены Левко Лукьяненко и Игорь Юхновский, орденом князя Ярослава Мудрого IV степени - нардеп (БПП) Иван Куличенко, орденом князя Ярослава Мудрого V степени - глава СБУ Василий Грицак, орденом "За заслуги" II степени - нардеп (БПП) Виталий Курило, орденом "За заслуги" III степени - представителю Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания во Львовской области, отцу пресс-секретаря Петра Порошенко Святослава Цеголко Петру Цеголко, почетное звание "Заслуженный юрист Украины" присвоено нардепу (НФ) Георгию Логвинскому.

Далее приводим полный список награжденных на языке оригинала:

Нагородити орденом Свободи

ЛУК'ЯНЕНКА Левка Григоровича - народного депутата I, II, IV і V скликань Верховної Ради України

ЮХНОВСЬКОГО Ігоря Рафаїловича - народного депутата I - IV скликань Верховної Ради України, почесного директора Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

ДЕМИДОВА Маркіяна Дмитровича - голову Української спілки в'язнів-жертв нацизму, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

КУЛІЧЕНКА Івана Івановича - народного депутата України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГРИЦАКА Василя Сергійовича - Голову Служби безпеки України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

ДЕМИДЕНКА Андрія Петровича - поета-пісняра, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, м.Київ

КОРЖА Віктора Петровича - першого заступника голови Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, м.Київ

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

ВТЕРКОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича - генерального директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", м.Івано-Франківськ

КАЛАПАЧА Романа Степановича - політв'язня, Львівська область

КАЛІНІЧЕНКА Михайла Михайловича - директора виконавчої філії Національної телекомпанії України "Черкаська регіональна дирекція"

КИРКЕВИЧА Геннадія Олександровича - ветерана праці, м.Київ

КОРНАЦЬКОГО Василя Михайловича - заступника директора державної установи "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска" Національної академії медичних наук України, м.Київ

КУРИЛА Віталія Семеновича - народного депутата України

ПРОЦИКА Руслана Івановича (ІЛАРІОНА) - керуючого Рівненською єпархією Української православної церкви Київського патріархату

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

АЛЕКСЕНКА Георгія В'ячеславовича - директора Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну

БІЧЕРА Василя Георгійовича - генерального директора товариства "Надія", Чернівецька область

ВАЙСПАПІРА Аркадія Мусійовича - почесного члена Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнська асоціація євреїв - колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів", м.Київ

ВЄТРОВА Ігоря Георгійовича - професора кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

ВЛАСЮКА Анатолія Петровича - старшого наукового співробітника відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ВОЙНАЛОВИЧА Віктора Анатолійовича - завідувача відділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, м.Київ

ГУШУЛА Василя Васильовича - головного геолога - заступника начальника нафтогазовидобувного управління "Чернігівнафтогаз" акціонерного товариства "Укрнафта"

ДОМБРОВСЬКОГО Геннадія Владиславовича - заступника голови Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України

КАРПЕНКА Владислава Олеговича - керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у м.Біла Церква, Київська область

КРИВОРУЧКА Віктора Володимировича - члена Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

ЛЕЛИКА Ярослава Григоровича - голову фермерського господарства "Лелик", Львівська область

ЛУПАНДІНА Ігоря Віталійовича - начальника відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області

ПОСТОЛОВА Юрія Михайловича - начальника комунального закладу "Обласний госпіталь для ветеранів війни", Дніпропетровська область

ПРОТАСЄВИЧА Миколу Івановича - протоієрея Церкви Різдва Пресвятої Богородиці в селі Князе-Григорівка Великолепетиського району, Херсонська область

РУВІНА Олександра Григоровича - директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

САВЕЧКА Віктора Олексійовича - завідувача відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

СИДОРЧУКА Миколу Степановича - заступника директора сільськогосподарського підприємства "Граніт", Житомирська область

СІМАШКЕВИЧА Михайла Євстафійовича - Кам'янець-Подільського міського голову, Хмельницька область

ФРОЛОВА Валерія Семеновича - експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ЦЕГОЛКА Петра Павловича - представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області

ШТОНДУ Тараса Борисовича - соліста опери - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

ЯРОВОГО Григорія Івановича - завідувача кафедри плодоовочівництва і зберігання Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

ІВАНЕНКА Ігоря Володимировича - заступника начальника аварійно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Запорізькій області, лейтенанта служби цивільного захисту

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня


ГАНЕЙЧУК Любов Максимівну - голову Волинської обласної організації Союзу українок

ДУБОССАРСЬКУ Зінаїду Михайлівну - професора кафедри державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України", м.Дніпро

ЛЕВЧЕНКО Катерину Борисівну - президента Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна", м.Київ

ПОЛЬСЬКУ Ларису Михайлівну - голову правління благодійної організації "Фонд громади міста Херсон "Захист"

СОРОКІНУ Ганну Валеріївну - начальника управління Національного олімпійського комітету України, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БРІТ Оресту Павлівну - голову благодійної організації "Благодійний фонд "Благодійне об'єднання нації", м.Київ

ГУЛЕЙ Анастасію Василівну - голову президії громадського об'єднання "Українська організація борців антифашистського опору (колишніх політичних в'язнів фашистських концтаборів)", м.Київ

КОРІННУ Людмилу Віталіївну - директора Житомирського обласного педагогічного ліцею Житомирської обласної ради

КУХАР Катерину Ігорівну - артистку балету - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

НАГОРНУ Ларису Панасівну - головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, м.Київ

ОНАЦЬ Олену Миколаївну - президента Асоціації керівників шкіл України, м.Київ

ПОЛЯЩЕНКО Світлану Вікторівну - начальника управління Луганської обласної державної адміністрації

САВЧЕНКО Віру Михайлівну - голову фермерського господарства "Вітчизна", Миколаївська область

ШИПОТЬКО Ларису Миколаївну - машиніста конвеєра дробильно-сортувальної фабрики акціонерного товариства "Запорізький залізорудний комбінат"

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ГУРЕВИЧА Юрія Валентиновича - бригадира дільниці структурного підрозділу "Слов'янське локомотивне депо" регіональної філії "Донецька залізниця"

ЗАВАДУ Віктора Дмитровича - начальника компресорної станції Солохівського цеху філії "Газопромислове управління "Полтавагазвидобування" акціонерного товариства "Укргазвидобування"

ПОПІЛЕВИЧА Анатолія Ростиславовича - бригадира виробничого підрозділу "Моторвагонне депо Здолбунів" регіональної філії "Львівська залізниця", Рівненська область

ТВЕРДУНА Олександра Віталійовича - провідного механіка філії "Буринський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор"

ТОМНЮКА Івана Михайловича - водія філії "Путильський райавтодор" дочірнього підприємства "Чернівецький облавтодор"

ШУЛЬГУ Наталію Петрівну - завідувача кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету

Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи

ГУЗЯ Олександра Павловича - члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", Дніпропетровська область

КУКОВЄРОВА Олександра Миколайовича - члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", м.Київ

ТКАЛЕНКА Сергія Володимировича - члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", м.Київ

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

БЕЖЕНАРЬ Ользі Петрівні - керівникові художнього комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

ДОВБНІ Ганні Петрівні - артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

МЕЛЬНИЧУКУ Олександру Анатолійовичу - солістові опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

МИМРИКУ Михайлу Романовичу - доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

НЕСТЕРОВУ Олександру Миколайовичу - завідувачеві відділення, викладачу-методистові коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"

НЕСТУЛІЙ Марії Миколаївні - провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

ЯЩИШЕНУ Валерію Анатолійовичу - солістові-вокалісту, композиторові творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

ГУСТЄЛЄВУ Олександру Олександровичу - генеральному директорові комунальної корпорації "Київавтодор"

КИРДІ Віталію Олександровичу - машиністові моторного котка філії "Маневицька дорожня експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Волинський облавтодор"

ЛАНЬО Олександру Олександровичу - директорові з капітального будівництва товариства "БК "Адамант", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

АЛЯЄВІЙ Світлані Антонівні - учительці комунального закладу освіти "Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпровської міської ради

МАРКОВСЬКОМУ Василю Миколайовичу - учителеві Клішковецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Хотинського району, Чернівецька область

МОХЛЕНКО Євгенії Василівні - ветеранові педагогічної праці, Миколаївська область

ШОКУН Марині Анатоліївні - учительці Білопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Білопільської районної ради, Сумська область

ЯРОШЕНКУ Павлу Володимировичу - учителеві Черкаського колегіуму "Берегиня" Черкаської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ГРЕБЕЛЬНИКУ Олександру Петровичу - завідувачеві кафедри Українсько-американського гуманітарного інституту "Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні", доктору економічних наук, м.Київ

КАПЛУНУ Віктору Володимировичу - проректорові Київського національного університету технологій та дизайну, доктору технічних наук, професорові

КОРИСТІНУ Олександру Євгеновичу - заступникові директора Департаменту - начальнику управління Міністерства внутрішніх справ України, докторові юридичних наук, професору

ЛАЗУРУ Володимиру Юрійовичу - деканові, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет", докторові фізико-математичних наук, професору

МАЙБОРОДІ Олександру Микитовичу - заступникові директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса Національної академії наук України, доктору історичних наук, професорові, м.Київ

М'ЯСОЄДОВУ Валерію Васильовичу - проректорові Харківського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

НОСКУ Миколі Олексійовичу - ректорові Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, доктору педагогічних наук, професорові

ТАРАБРІНУ Олегу Олександровичу - завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

ГУМЕНЮКУ Сергію Валерійовичу - фотохудожникові, м.Одеса

ПУЧКОВУ Андрію Олександровичу - заступникові директора Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

ГУГУЛ Ганні Іванівні - головному бухгалтерові Тернопільського національного економічного університету

ЗАБЛОДСЬКІЙ Інні Володимирівні - директорові Луганської філії Інституту економіко-правових досліджень Національної академії наук України

РОЖКУ Олександру Дмитровичу - директорові Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ТКАЧЕНКО Тетяні Іванівні - завідувачеві кафедри Київського національного торговельно-економічного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ІЛЮЧЕКУ Юрію Сергійовичу - провідному оглядачеві газети "Україна-Центр", м.Кропивницький

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ГУКУ Юрію Миколайовичу - завідувачеві відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м.Київ

КАМІНСЬКІЙ Тетяні Миколаївні - головному лікареві Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні

КІНЧІ-ПОЛІЩУК Тамарі Анатоліївні - провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м.Київ

КОВАЛЬОВІЙ Олені Олександрівні - головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги імені професора О.І.Мещанінова"

ЛИТВИНЕНКУ Олександру Миколайовичу - провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова" Національної академії медичних наук України, м.Київ

ЛУЧКІВУ Віктору Івановичу - лікареві Житомирського обласного онкологічного диспансеру

МАНАСОВІЙ Гульсим Серікбаївні - лікареві відділення комунальної установи "Пологовий будинок № 5", м.Одеса

МИРОНОВУ Сергію Анатолійовичу - завідувачеві відділення комунального закладу "Коропська центральна районна лікарня", Чернігівська область

ПЕРЕПАДІ Ользі Віталіївні - головному лікареві Центру превентивної медицини Державного управління справами

ЦАРЬОВІЙ Ользі Вікторівні - лікареві комунального закладу "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради

ЦИМБАЛЮКУ Руслану Степановичу - лікареві державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

ЗВЄРЄВУ Валерію Федоровичу - начальникові відділу акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М.Кузьміна", м.Запоріжжя

ПЕРЦЕВУ Олегу Мойсейовичу - ветеранові металургійної промисловості, м.Дніпро

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"

АСТАХОВУ Андрію Сергійовичу - генеральному директорові державного підприємства "Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

ГЛАЗУНОВУ Борису Івановичу - виконувачеві обов'язків генерального директора Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", м.Київ

ГНАТОВСЬКІЙ Марії Євгенівні - начальникові відділу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ГУБКУ Василю Георгійовичу - завідувачеві художньо-постановочної частини Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської

КОЛОМІЙЦЮ Вячеславу Анатолійовичу - заступникові директора коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"

ПОПОВУ Олексію Васильовичу - начальникові служби Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м.Київ

САКВІ Олександру Олександровичу - шеф-редакторові газети "Медіа кур'єр в Україні", м.Київ

ЦУПРИКУ Юрію Степановичу - голові правління Тернопільського обласного осередку Львівського регіонального відділення Спілки дизайнерів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

КОВАЛЬОВІЙ Тамарі Миколаївні - директорові комунального закладу освіти "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю" Дніпровської міської ради

ПОГРІЩУКУ Борису Васильовичу - директорові Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету

ПСЮРНИКУ Миколі Михайловичу - директорові Роганського аграрного ліцею Харківської районної ради

РУДЕНКУ Валерію Петровичу - деканові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України

САВЧЕНКО Ларисі Миколаївні - директорові державного вищого навчального закладу "Олександрійський політехнічний коледж", Кіровоградська область

СТАНКЕВИЧУ Анатолію Миколайовичу - проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

САВЧУКУ Руслану Миколайовичу - директорові державної установи "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

ДЖУСУ Василю Михайловичу - електрозварникові дільниці Долинського газопереробного заводу акціонерного товариства "Укрнафта", Івано-Франківська область

КУЧЕРУКУ Анатолію Ігоровичу - директорові з виробництва акціонерного товариства "Костопільський завод скловиробів", Рівненська область

САЄНКО Оксані Миколаївні - першому заступникові голови правління акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

БОРОДАВКУ Віктору Васильовичу - водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"

ЛУЦЕНКУ Михайлу Петровичу - технічному директорові комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія"

РИБЧЕНКУ Андрію Валентиновичу - водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

ДЕМЦЮРІ Юрію Васильовичу - директорові товариства "Агрофірма "Хліб України", Київська область

ОСАДЧОМУ Володимиру Олексійовичу - голові фермерського господарства "Агрофірма "Базис", Черкаська область

ТЮТЮННИКУ Сергію Миколайовичу - директорові сільськогосподарського підприємства "Агро-Урожай", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

КОСТЕНКО Наталі Іванівні - начальникові відділу управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації

ТОЛОЧКУ Івану Михайловичу - керуючому справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

ЗАБІГАЙЛО Тетяні Сергіївні - директорові навчально-виробничого об'єднання Київського національного торговельно-економічного університету

КУЧИНСЬКОМУ Михайлу Макаровичу - голові правління Шаргородської районної спілки споживчих товариств, Вінницька область

ПРИМАК Ірині Фаридівні - завідувачеві виробництва товариства "Агропромислова фірма "Снов", м.Чернігів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ГРИНЮКУ Роману Федоровичу - ректорові Донецького національного університету, м.Вінниця

ГУДЗЮ Андрію Анатолійовичу - директорові Департаменту комунальної власності м.Києва Київської міської державної адміністрації

ДУДНИКУ Денису Валентиновичу - директорові Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації

ЛОГВИНСЬКОМУ Георгію Володимировичу - народному депутатові України

МАРУДІ Сергію Сергійовичу - керівникові відділу Управління юридичного забезпечення Державного управління справами

СЕРБИНУ Руслану Андрійовичу - проректорові Національної академії внутрішніх справ, доктору юридичних наук

ЧЕРЕЗОВУ Ігорю Юрійовичу - голові адвокатського об'єднання "Адвокат Черезов і партнери", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АНТОНЕЦЬ Василині Михайлівні - викладачеві-методисту Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

ВЛАСОВУ Анатолію Степановичу - тренерові-викладачу Новоушицької дитячо-юнацької спортивної школи, Хмельницька область

ГУЛАКОВУ Олександру Вікторовичу - старшому тренерові відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби

КУЛЬЧИЦЬКОМУ Ігорю Євстаховичу - тренерові-викладачу Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 4

ЧИКИДІ Петру Васильовичу - заступникові директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

МАРКОВИЧУ Костянтину Петровичу - художникові декоративно-прикладного мистецтва, старшому викладачу Львівської національної академії мистецтв

МУСІЄВСЬКОМУ Богдану Володимировичу - художникові, м.Львів

УСИКУ Тарасу Степановичу - художникові, м.Ужгород

ЧОРНОБАЮ Володимиру Миколайовичу - художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Тернопіль.
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKU2FrNUhVREJNTTFGMFpFTTVNRXh5VVhadWVsRnVPVU1yTUZsRVVYWjBSMGt3VEZoUmRtUkROakJNTlRnd1N6ZFNhR1JET1RCTU4xRnpkRWRDTUV4eVVYVk9RelZtVGtOVU1GbEVVWFZPUjBjd1RFUlJkV2xFVVd0MFEzY3dXVWhSZFU1RE56Qk1hbEYxV0hwUmNIUkRNVEJNVUZGMmRFTTNNRXh5VVhadWVsRnRPVU1yTUV4UVVYTjBRelF3VEROU1oyUkROakJNYWxGMVV6aDJNRXd6VVhOT1Ezb3dXVVJSYzA1RE1EQk1RVDA9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
   
 
 
 вверх