EN|RU|UK
 Политика Украины
  4691  50

 Порошенко присвоил госнаграды по случаю годовщины референдума о независимости: Квит получил орден "За заслуги", Бужинская - звание "Народный артист". СПИСОК

Президент Украины присвоил звания и вручил государственные награды политикам, деятелям искусства, медикам и работникам различных сфер по случаю 24-й годовщины референдума по подтверждению Акта о независимости.

Соответствующий указ Порошенко №670 от 1 декабря обнародован на сайте главы государства, сообщает Цензор.НЕТ.

В частности, Петр Порошенко наградил министра образования и науки Сергея Квита орденом "За заслуги" 3-й степени. Согласно указу, Квит удостоился ордена за значительный личный вклад в культурно-образовательное развитие страны.

Также, Президент присвоил звание "Народный артист Украины" певице, солистке-вокалистке творческого союза "Ассоциация деятелей эстрадного искусства Украины" (Киев) Екатерине Бужинской, звание "Заслуженный артист Украины" актеру, ведущему программ телеканала "1+1" Юрию Горбунову, солисту балета Национального заслуженного академического ансамбля танца Украины им. П.Вирского Дмитрию Бодяну, артистке-вокалистке академического ансамбля народной музыки "Візерунок" Тернопольской областной филармонии Ирине Гречко, артисту драмы Национального академического украинского драматического театра им. Марии Заньковецкой (Львов) Василию Коржуку и солистке оперы Национального академического театра оперы и балета Украины им. Т.Шевченко Оксане Крамаревой.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": На примере таких героев должны воспитываться будущие поколения прокуроров, - Порошенко присвоил звание Героя Украины Сергею Цымбалу (посмертно). ФОТО

Далее приводим полный текст указа Президента на языке оригинала:

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

КОВАЛЯ Омеляна Васильовича - учасника національно-визвольного руху, м.Львів
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
СІМСОНА Едуарда Альфредовича - професора Харківського державного політехнічного університету
ТИЩЕНКА В'ячеслава Олексійовича - генерального директора відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

ТАРАНЕНКА Сергія Дмитровича - голову правління - генерального директора акціонерного товариства "Дніпропетровський стрілочний завод"

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня

ДУМЕНКА Сергія Петровича (ЕПІФАНІЯ) - митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату, м.Київ
ЛОБАСА Віталія Михайловича - завідувача кафедри Донецького національного медичного університету імені М.Горького
РЕДЮ Вячеслава Васильовича - головного диригента академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради
СОРОКУ Семена Климовича - заступника голови Кіровоградського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

БАБЕНКА Миколу Івановича - директора Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті
БОЙКА Андрія Віталійовича - члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, Харківська область
БУРКА Сергія Івановича - головного диригента академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" Львівської обласної філармонії
ГОЦА Володимира Івановича - декана Київського національного університету будівництва і архітектури
ГУМЕНЮКА Павла Зіновійовича (АГАПІТА) - намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря міста Києва
ДЕРДУ Івана Івановича - голову Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"
ДЖУРИНСЬКОГО Олега Олександровича - заступника голови наглядової ради "ВіДі Груп", Київська область
ЗІНКЕВИЧ Яну Вадимівну - учасника антитерористичної операції, Дніпропетровська область
КВІТА Сергія Мироновича - Міністра освіти і науки України
КОЛОДІЯ Петра Несторовича - голову Львівської обласної ради
КОНДРАЦЬКОГО Миколу Івановича - головного лікаря комунального закладу "Черкаська обласна дитяча лікарня" Черкаської обласної ради
КОСИЛА Михайла Юрійовича - директора Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді
ПАРУБІЯ Володимира Івановича - директора громадської організації "Інститут національної пам'яті", м.Львів
ТРАЧУКА Олексія Леонідовича - начальника депо Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"
ТРОФИМЛЮКА Олександра Миколайовича - першого проректора Київської православної богословської академії
ФЕЛЬДМАНА Бориса Яковича - співзасновника Міжнародного благодійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана", м.Харків
ФІРСТОВА Сергія Олексійовича - заступника директора Інституту проблем матеріалознавства імені І.М.Францевича НАН України, м.Київ
ШУТАКА Івана Тодоровича - голову Путильської районної організації ветеранів, Чернівецька область

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

НОВІКОВА Олега Анатолійовича - члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, Харківська область
Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня
БОРОДЕНКА Максима Миколайовича - командира відділення 9 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м.Києві, прапорщика служби цивільного захисту
ГАЛИЦЬКОГО Анатолія Петровича - старшого водія відділення 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м.Києві, старшого прапорщика служби цивільного захисту
РИТОВА Дениса Анатолійовича (посмертно) - старшого пожежного - рятувальника 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м.Києві, сержанта служби цивільного захисту
СТУПАКІВСЬКОГО Андрія Анатолійовича (посмертно) - заступника начальника 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м.Києві, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БРИТАН Юлію Іванівну - директора Світлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Добропільської районної ради, Донецька область
БУКОВСЬКУ Соломію Федорівну - голову Рівненського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих
ДЯЧЕНКО Людмилу Іванівну - віце-президента Національного університету "Києво-Могилянська академія"
МЕЛЬНИКОВУ Ольгу Олександрівну - оператора машинного доїння молочнотоварної ферми підприємства "Юхимівське", Вінницька область
ПЕТУХОВУ Любов Євгенівну - декана факультету Херсонського державного університету
ПЕЧАРСЬКУ Віру Петрівну - заступника директора, викладача вищого навчального комунального закладу "Балтське педагогічне училище" Одеської області
РОГАЧОВУ Олену Іванівну - професора кафедри Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
СМІЯН Олену Аркадіївну - заступника керівника Управління Апарату Верховної Ради України
СОРВАЧОВУ Валентину Іванівну - заступника директора виконавчого філії Національної телекомпанії України "Луганська регіональна дирекція"
ФІНКОВУ Олену Петрівну - головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9" Дніпропетровської обласної ради
ЮРЧЕНКО Олену Юріївну - голову Воловецької районної ради Організації ветеранів України, Закарпатська область

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

ТРОНОВА Олега В'ячеславовича - слюсаря цеху акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5"
ЧОМКА Ярослава Степановича (посмертно) - члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м.Івано-Франківськ

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ГРЕЧАНИК Людмилу Іванівну - начальника Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області
ДРАГУН Юлію Юріївну - активіста Тячівської районної громадської організації "Митці Тячівщини", Закарпатська область
НЕЧИПОРЕНКА Володимира Івановича - машиніста філії "Конотопський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор"
ПАПАША Василя Миколайовича - слюсаря державного підприємства "Новатор", м.Хмельницький
РУЖЕЦЬКОГО Сергія Васильовича - головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії
СТАРИКОВУ Людмилу Максимівну - завідувача відділення державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м.Дніпропетровськ

Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи

ГУМЕНЮКА Дмитра-Олеся Миколайовича - голову Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

БУЖИНСЬКІЙ Катерині Володимирівні - солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

БОДЯНУ Дмитру Анатолійовичу - солістові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ
ГОРБУНОВУ Юрію Миколайовичу - акторові, ведучому програм товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", м.Київ
ГРЕЧКО Ірині Олексіївні - артистці-вокалістці академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"
КОРЖУКУ Василю Івановичу - артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
КРАМАРЄВІЙ Оксані Юріївні - солістці опери - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"

СПУСКАНЮКУ Володимиру Захаровичу - члену правління Вінницької обласної організації Національної спілки архітекторів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

БОНЮ Віктору Михайловичу - головному інженерові філії "Хустська ДЕД" дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор"
ХАРЧЕНКУ Олегу Івановичу - першому віце-президентові Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт "Укрмонтажспецбуд", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"

ЛОЗІНУ Андрію Афонійовичу - директорові малого підприємства - науково-виробничої фірми "Продекологія", м.Рівне

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ЗІЛЬБЕРШТЕЙНУ Дмитру Яковичу - учителеві Конотопської гімназії Конотопської міської ради, Сумська область
КОЖУХАРЮ Миколі Васильовичу - заступникові директора, учителю комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради
МАТВЕЙЧУКУ Анатолію Степановичу - директорові Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 - ліцей", Волинська область
МОСКАЛЕНКО Тетяні Миколаївні - заступникові директора, учительці Богуславецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені М.О.Максимовича Золотоніської районної ради, Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГАЙДАЙЧУКУ Віктору Васильовичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові
КОСТЕРІНУ Сергію Олексійовичу - заступникові директора Інституту біохімії імені О.В.Палладіна НАН України, доктору біологічних наук, професорові, м.Київ
ОНУФРІЙЧУКУ Михайлу Яковичу - президентові Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація виробників поліграфічної продукції", кандидату історичних наук, м.Київ
ХАРЕБІ Володимиру Васильовичу - заступникові академіка-секретаря Відділення Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, професорові, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

КОРОБКУ В'ячеславу Івановичу - диригентові, генеральному директору Київського академічного муніципального духового оркестру
НОСЕНКОВУ Володимиру Миколайовичу - завідувачеві кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

ДЕРКАЧУ Юрію Петровичу - донорові, м.Луцьк
САВЧУКУ Віктору Іллічу - донорові, м.Рівне

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

ТУРЯНСЬКОМУ Юрію Івановичу - головному науковому співробітникові відділу Науково-дослідного інституту фінансового права, Київська область
ЦИБІ Романі Петрівні - директорові Департаменту - головному бухгалтерові Міністерства фінансів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ВЕРЕМЧУК Марії Михайлівні - директорові дирекції програм Львівської обласної державної телерадіокомпанії

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

БУРЧИНСЬКОМУ Василю Георгійовичу - лікареві - судово-медичному експерту відділу державної установи "Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров'я України", м.Київ
ГРИЦЕВИЧУ Роману Євгеновичу - завідувачеві відділення Львівської 1-ї міської клінічної лікарні імені князя Лева
КОТУ Михайлу Андрійовичу - лікареві відділення комунального закладу "Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради
ЛИГИРДІ Ользі Федорівні - завідувачеві відділення Національного інституту раку, м.Київ
ПЕРШУКОВУ Олександру Івановичу - лікареві медичного центру "Євролаб" товариства "Євролаб", м.Київ
ПРОСКУРНІ Людмилі Анатоліївні - лікареві відділення Національного інституту раку, м.Київ
СВІНЦІЦЬКОМУ Валентину Станіславовичу - провідному науковому співробітникові відділення Національного інституту раку, м.Київ
СЕРЕДІ Степану Васильовичу - головному лікареві комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер"
СИЧОВУ Олегу Сергійовичу - керівникові відділу, ученому секретарю державної установи "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска Національної академії медичних наук України", м.Київ
СІРМАН Яні Вадимівні - завідувачеві відділення Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока"
СТРОКАНЮ Андрію Миколайовичу - заступникові головного лікаря клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами
ШЕКЕРІ Олегу Григоровичу - директорові Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров'я України, м.Київ
ЯЦИНІ Олександру Івановичу - лікареві Національного інституту раку, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ДЗЮБЕНКУ Олександру Миколайовичу - начальникові Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства
ІВАНЮКУ Ігорю Дмитровичу - директорові Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"

БАРАННІКУ Віталію Вікторовичу - заступникові головного інженера казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м.Запоріжжя
ВЕНГЕРЕНКУ Віктору Єгоровичу - заступникові директора - начальнику виробництва акціонерного товариства "Мотор Січ", м.Запоріжжя
КРИВКУ Сергію Володимировичу - головному конструкторові проектів державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м.Миколаїв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"

БОНДЮК Любові Миколаївні - головному лікареві ветеринарної медицини державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

БІЛОМУ Євгену Миколайовичу - викладачеві Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського
БУЦЕНКО Надії Дмитрівні - головному науковому співробітникові відділу державного архіву Донецької області
КІСЕЛИЧНИКУ Михайлу Миколайовичу - директорові філії "Палац культури імені Т.Г.Шевченка" акціонерного товариства "Трускавецькурорт", Львівська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

ВАЩЕНКО Марині Іванівні - директорові комунального закладу освіти "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат № 3" Дніпропетровської обласної ради
ГУГНІНУ Едуарду Анатолійовичу - заступникові голови Запорізької обласної державної адміністрації
ЗАХАРЧЕНКУ Петру Володимировичу - завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури
КОЧЕРЗІ Надії Костянтинівні - завідувачеві кафедри Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
ПРИМУШКО Наталії Миколаївні - завідувачеві дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 13 "Берізка" загального розвитку дітей Ніжинської міської ради, Чернігівська область
САКАРІ Юрію Дмитровичу - проректорові Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
СВІДЛОВУ Юрію Івановичу - начальникові державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка, м.Суми
СЄРЯКОВІЙ Ірині Іванівні - проректорові Київського національного лінгвістичного університету
СІЧКУ Віктору Михайловичу - доцентові кафедри Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

МІГУНОВІЙ Ганні Петрівні - головному інженерові державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м.Дніпропетровськ
РУТКІВСЬКІЙ Світлані Євгеніївні - старшій сестрі медичній відділення Національного інституту раку, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

БІЛЕЦЬКІЙ Ларисі Василівні - провідному інженерові-технологу товариства "Українсько-словенське підприємство "Хлібопекарський комплекс "Кулиничівський", Харківська область
ЄФИМОВУ Володимиру Геннадійовичу - провідному інженерові дільниці товариства "Миколаївський глиноземний завод"
ІСАЄНКУ Михайлу Геннадійовичу - генеральному директорові державного підприємства "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
КІКАЛЕНКУ Андрію Павловичу - слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси
КОВАЛКУ Олександру Михайловичу - керівникові проектів та програм Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"

КОСТЕНКУ Христофору Антоновичу - голові правління акціонерного товариства "Автобаза № 1", м.Київ
ТАТАРІНУ Василю Івановичу - заступникові директора товариства "Промтехнтранс", Хмельницька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

МЕЛКОНЯНУ Генрі Месниковичу - директорові підприємства "Агрофірма "Гаван", Херсонська область
СОБОЛЕВСЬКОМУ Ігорю Костянтиновичу - пасічнику, голові спілки громадської організації "Бджоляри Радомишля", Житомирська область
ЯРЕМІ Олександру Григоровичу - директорові підприємства "Земля Переяславщини", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

БОЙМ Світлані Миколаївні - заступникові директора департаменту Житомирської обласної державної адміністрації
ВЛАСЮК Тетяні Михайлівні - директорові Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
ІНДЄ Дмитру Юрійовичу - директорові навчального комп'ютерного центру Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"
ЛАНТУХУ Івану Михайловичу - директорові Орлівського психоневрологічного інтернату, Чернігівська область
МАНІДІНІЙ Любові Олександрівні - начальникові управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському району
ПАРАСКІВІ Мирославу Степановичу - директорові Чернівецького геріатричного пансіонату
ПАЦУЛІ Ірині Несторівні - логопедові установи Тернопільської обласної ради "Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

БОЙКУ Віктору Михайловичу - начальникові цеху Центру технічної експлуатації телекомунікаційної транспортної мережі № 1 філії "Дирекція первинної мережі акціонерного товариства "Укртелеком", м.Київ
ЛОТЮКУ Петру Васильовичу - заступникові голови правління Житомирської облспоживспілки

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"

ФЕДОРЕНКУ Василю Арсенійовичу - заступникові директора Дунайського біосферного заповідника НАН України, Одеська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ГЛУЩЕНКО Світлані Володимирівні - начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ
МОТЛЯХУ Олександру Івановичу - провідному науковому співробітникові навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції Національної академії внутрішніх справ, м.Київ
ЦИБУЛЬСЬКІЙ Юлії Станіславівні - начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"

МАРЧЕНКУ Григорію Борисовичу - директорові Департаменту Державної служби України з надзвичайних ситуацій

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АВРАМЕНКУ Володимиру Андрійовичу - члену виконкому Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, м.Київ
ДМИТРАСЕВИЧУ Ярославу Івановичу - учителеві комунального закладу Львівської обласної ради "Львівське училище фізичної культури"
КОБІ Миколі Павловичу - тренерові-викладачу Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос"
ЛАЗАРЕНКУ Віктору Михайловичу - заступникові директора комунального позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність", м.Чернігів
ПРУДНІКОВУ Ігорю Вікторовичу - тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна"
ШПАКОВУ Олександру Олександровичу - старшому тренерові футбольної школи "Динамо" Київ"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

НАГУЛЯКУ Петру Івановичу - художникові-живописцю, м.Одеса
ЦАРИКУ Михайлу Зеновійовичу - художникові, старшому викладачу кафедри Львівської національної академії мистецтв
ШЕВЧУКУ Миколі Степановичу - художникові, викладачу комунальної установи Тернопільської обласної ради "Теребовлянське вище училище культури".



VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS2NsRnpkRU0wTUZsSmRrdzVRek13VEV4UmMwNURPVEJNYWxGMFdIcFJkbVJEZHpCTVVGSm5Ua04zTUV4VVVYTkJQVDA9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
   
 
 
 вверх