EN|RU|UK
 Политика Украины
  4878  16
Материалы по теме:

 Распределение комитетов в Верховной Раде: популярны бюджет и таможня, непопулярны ветераны и инвалиды. ПОЛНЫЙ СПИСОК

Депутаты поделили комитеты Верховной Рады. Самый популярный бюджетный и таможенный. Самый непопулярный - по вопросам пенсионеров и ветеранов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ВР.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

Голова Комітету - КАЛЕТНІК Григорій Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КУТОВИЙ Тарас Вікторович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ЛАБАЗЮК Сергій Петрович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету - КРАВЧУК Василь Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - САБІЙ Ігор Михайлович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ІВАХІВ Степан Петрович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету - СІГАЛ Євген Якович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГУБАР Віктор Іванович - народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

АПОСТОЛ Михайло Володимирович - фракція "Батьківщина";

БРИЧЕНКО Ігор Віталійович - фракція "Батьківщина";

КУПЧАК Володимир Романович - фракція "Батьківщина";

ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович - фракція "Батьківщина";

БОБОВ Геннадій Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАР Віктор Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БУБЛИК Юрій Васильович - фракція ВО "Свобода";

ВЕРЕВСЬКИЙ Андрій Михайлович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович - позафракційний;

МЕЛЬНИК Станіслав Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМЕНКО Сергій Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПИЛИПЕНКО Володимир Пилипович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СМІТЮХ Григорій Євдокимович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАБЛАТОВИЧ Олег Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЛІНІЧ Олег Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВОЛКОВ Олександр Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРНІЙЧУК Олександр Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

НЕГОЙ Федір Федорович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКАРБОВІЙЧУК Руслан Володимирович - фракція Компартії України;

ЦАРЬОВ Олег Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Голова Комітету - ЧУМАК Віктор Васильович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - МОСКАЛЬ Геннадій Геннадійович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ДЖИГА Микола Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЯРЕМА Віталій Григорович - фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - МАЛИШЕВ Володимир Степанович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович - фракція "Батьківщина";

ДЕРЕВ'ЯНКО Юрій Богданович - позафракційний;

КОРЖЕВ Анатолій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович -, фракція ВО "Свобода";

САВЧУК Юрій Петрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ТАБАЧНІК Яків Піневич - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЯКОВ Валерій Вікторович - фракція ВО "Свобода";

ШАТВОРЯН Вілен Григорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики:

Голова Комітету - КІЛІНКАРОВ Спірідон Павлович -фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ВЕЧЕРКО Володимир Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ЗУБКО Геннадій Григорович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БОБКОВ Олександр Михайлович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - САЛЬДО Володимир Васильович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЧУГУННІКОВ Віталій Семенович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРЖОВ Юрій Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГОНЧАРОВ Сергій Васильович - фракція Компартії України;

ЛЮБОНЕНКО Юрій Вікторович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРЦІНКІВ Руслан Романович - фракція ВО "Свобода";

МХІТАРЯН Нвєр Мнацаканович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОДАРЧЕНКО Юрій Віталійович - фракція "Батьківщина";

ПРОДИВУС Володимир Степанович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТКАЧУК Геннадій Віталійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

4. Комітет з питань бюджету:

Голова Комітету - ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - БУРЯК Сергій Васильович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КАЛЕТНИК Оксана Миколаївна - фракція Компартії України;

заступник голови Комітету - ВОЛКОВ Олександр Михайлович -, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДУБІЛЬ Валерій Олександрович - фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

секретар Комітету - ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БАЙДЮК Лариса Макарівна - фракція Компартії України;

ВАСИЛЬЄВ Олександр Андрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДЕРКАЧ Андрій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖЕРЕБНЮК Віктор Миколайович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович - позафракційний;

ЗУБИК Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович - фракція ВО "Свобода";

КАНІВЕЦЬ Олег Леонідович - фракція "Батьківщина";

КУРОВСЬКИЙ Іван Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЛАНДИК Валентин Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович - фракція "Батьківщина";

МИХАЛЬЧИШИН Юрій Адріянович - фракція ВО "Свобода";

МОЛОТОК Ігор Федорович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАВЛОВ Костянтин Юрійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПРЕСМАН Олександр Семенович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПУТІЛОВ Андрій Станіславович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

РІЗАНЕНКО Павло Олександрович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СКОСАР Ігор Євгенійович - фракція "Батьківщина";

СЛЮЗ Тетяна Ярославівна - фракція "Батьківщина";

СТРУК Володимир Олексійович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТАБАЛОВ Олександр Миколайович - позафракційний;

ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФИЩУК Олександр Георгійович - фракція "Батьківщина";

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧОРНОВОЛЕНКО Олександр Віленович - фракція "Батьківщина";

ШУФРИЧ Нестор Іванович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЩЕРБАНЬ Артем Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

5. Комітет з питань верховенства права та правосуддя:

Голова Комітету - КІВАЛОВ Сергій Васильович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - МАХНІЦЬКИЙ Олег Ігорович -фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - РОМАНЮК Роман Сергійович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ШПЕНОВ Дмитро Юрійович -фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ПЕТРЕНКО Павло Дмитрович - фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович - фракція "Батьківщина";

КОЛЕСНІЧЕНКО Вадим Васильович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУПРЕЙЧИК Ірина Валеріївна - фракція "Батьківщина";

ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна - позафракційна;

МАЛЬЦЕВ Володимир Олександрович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТРУХАНОВ Геннадій Леонідович - фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРНЕГА Роман Тарасович - фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

6. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Голова Комітету - ЖВАНІЯ Давид Важаєвич - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - МИХАЙЛЕНКО Ольга Дмитрівна - народний депутат України, фракція Компартії України;

заступник голови Комітету - НОВАК Наталія Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ПАРАСКІВ Олег Дмитрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - СИРОТЮК Олег Мирославович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БЛИЗНЮК Анатолій Михайлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОНДАРЕНКО Володимир Дмитрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БУХОВЕЦЬ Олег Юлійович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ГЛАДІЙ Василь Іванович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДОБКІН Дмитро Маркович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДУДКА Олександр Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАРТАШОВ Євген Григорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЦУБА Володимир Михайлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛИЧКО Віталій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПЕХОВ Володимир Анатолійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРУК Микола Трохимович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

7. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Голова Комітету - СЕХ Ірина Ігорівна - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

перший заступник голови Комітету - ЛУКАШУК Олег Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГЛАЗУНОВ Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

АВЕРЧЕНКО Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

БУТКІВСЬКИЙ Віктор Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КАЛЬЧЕНКО Валерій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КОТЕЛЯК Лідія Леонідівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛАНЬО Михайло Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИЧУК Лариса Юріївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАРУБОК Омелян Никонович - народний депутат України, фракція Компартії України;

СІКОРА Ольга Мирославівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Андрій Ярославович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЧУБ Володимир Євгенович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

8. Комітет з питань економічної політики

Голова Комітету - ІВАНЧУК Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - КАЛЬЦЕВ Сергій Федорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГОЛОВКО Михайло Йосифович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ГОРІНА Ірина Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КАЦУБА Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ПОНОМАРЬОВ Андрій Вікторович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БЕЗБАХ Яків Якович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БОРИТА Ольга Василівна - народний депутат України, фракція Компартії України;

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОПАНАЩЕНКО Михайло Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАЛИЦЯ Ігор Петрович - народний депутат України, позафракційний;

ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ШЛЕМКО Дмитро Васильович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

9. Комітет з питань європейської інтеграції

Голова Комітету - НЕМИРЯ Григорій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ПАНЬКЕВИЧ Олег Ігорович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ТИХОНОВ Віктор Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАЛОГА Віктор Іванович - народний депутат України, позафракційний;

ДЗАРДАНОВ Микола Сергійович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ДМИТРУК Микола Ілліч - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЗАДОРОЖНИЙ Вячеслав Казимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КІССЕ Антон Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРПІЛЬ Степан Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПОРОШЕНКО Петро Олексійович - народний депутат України, позафракційний;

ТАРАСЮК Борис Іванович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КИРИЛЕНКО Іван Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

10. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Голова Комітету - КОЖЕМ'ЯКІН Андрій Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ПШОНКА Артем Вікторович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ОЛІЙНИК Володимир Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЖУРАВСЬКИЙ Віталій Станіславович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГЕРАСИМЧУК Михайло Іванович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ДУБОВОЙ Олександр Федорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ІЛЬЮК Артем Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРОЛЮК Валентин Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

МИСИК Володимир Юрійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МІЩЕНКО Андрій Миколайович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

САС Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

СТУПАК Іван Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧУДНОВСЬКИЙ Віталій Олегович - народний депутат України, позафракційний;

11. Комітет у закордонних справах

Голова Комітету - КАЛЮЖНИЙ Віталій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - АЛЕКСЄЄВ Ігор Вікторович - народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету - ПОЛОЧАНІНОВ Володимир Геннадійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ОРОБЕЦЬ Леся Юріївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени комітету:

АР'ЄВ Володимир Ігорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КИЙ Сергій Вікторович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУРЕННОЙ Володимир Костянтинович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

МАРКОВ Ігор Олегович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МУРАЄВ Євгеній Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СОЛОШЕНКО Микола Павлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕРТКОВ Юрій Дмитрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШЕВЧЕНКО Олександр Оксеньтійович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

12. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій

Голова Комітету - ОМЕЛЬЧЕНКО Валерій Павлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ЛУК'ЯНЧУК Руслан Валерійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БІЛИЙ Олексій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - МОЧКОВ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени комітету:

ТІГІПКО Сергій Леонідович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ТЯГНИБОК Олег Ярославович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЯНУКОВИЧ Віктор Вікторович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

13. Комітет з питань культури і духовності

Голова Комітету - КИРИЛЕНКО В'ячеслав Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МАРТИНЮК Леонтій Святославович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - МАТІОС Марія Василівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БРИГИНЕЦЬ Олександр Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДОНІЙ Олександр Сергійович - народний депутат України, позафракційний;

ПОВАЛІЙ Таїсія Миколаївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРЧУК Ярослав Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЯВОРІВСЬКИЙ Володимир Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛЕВЧЕНКО Ольга Володимирівна - народний депутат України, фракція Компартії України;

14. Комітет з питань науки і освіти

Голова Комітету - ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - СИЧ Олександр Максимович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - СОРОКА Микола Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ЗУБЧЕВСЬКИЙ Олександр Петрович - народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

ДЗОЗ Віталіна Олексіївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОРОХОВ Антон Миколайович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАРУБІЙ Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ФАРІОН Ірина Дмитрівна - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

15. Комітет з питань національної безпеки і оборони

Голова Комітету - ЛИТВИН Володимир Михайлович - народний депутат України, позафракційний;

перший заступник голови Комітету - КІНАХ Анатолій Кирилович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЗАБЗАЛЮК Роман Омелянович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - КАПЛІН Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

ГРИНЕВЕЦЬКИЙ Сергій Рафаїлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУЗЬМУК Олександр Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТИНЮК Адам Іванович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ПОБЕР Ігор Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

САМОЙЛЕНКО Юрій Павлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕЛІВАРОВ Андрій Борисович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СИРОТЮК Юрій Миколайович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

СТОЙКО Іван Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

16. Комітет з питань охорони здоров'я

Голова Комітету - БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - СПІРІНА Ірина Дмитрівна - народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ІЛИК Роман Романович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БІЛОВОЛ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГЕЛЕВЕЙ Олег Іванович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

ДЕЙЧ Борис Давидович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДУДКА Володимир Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІОНОВА Марія Миколаївна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ПАЗИНЯК Василь Степанович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ХАНЕНКО Святослав Михайлович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ШИПКО Андрій Федорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

17. Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Голова Комітету - МАРТИНЕНКО Микола Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ЗАРУБІНСЬКИЙ Олег Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУНЧЕНКО Олексій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МИРНИЙ Олександр Борисович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - ОНИЩЕНКО Олександр Романович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ГРУБА Григорій Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАНДУРОВ Володимир Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВАСЮНИК Ігор Васильович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ІВАНЮЩЕНКО Юрій Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІОФФЕ Юлій Якович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КОВАЧ Василь Ілліч - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КОРЖ Павло Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУТОВИЙ Вячеслав Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛЕЛЮК Олексій Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРМАЗОВ Євген Васильович - народний депутат України, фракція Компартії України

МЕДЯНИК Володимир Юрійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПАВЕЛКО Андрій Васильович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

РУДЬКОВСЬКИЙ Микола Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТУРМАНОВ Віктор Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

18. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

Голова Комітету - СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ГОНЧАРОВ Анатолій Дмитрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУНІЦИН Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

секретар Комітету - МОРОЗЕНКО Євгеній Вадимович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

КУДРЯ Володимир Іларіонович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ЛЕОНОВ Едуард Володимирович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

19. Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики

Голова Комітету - КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - ЛУК'ЯНОВ Владислав Валентинович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МОШАК Сергій Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КУЧЕРУК Микола Герасимович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БАЛАНДІН Сергій Вікторович - народний депутат України, фракція Компартії України;

ГІНКА Ярослав Ярославович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КИРИЛЕНКО Павло Веніамінович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

КОВАЛЬ Олександр Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШАРОВ Ігор Федорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

20. Комітет з питань податкової та митної політики

Голова Комітету - ХОМУТИННІК Віталій Юрійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ГОРДІЄНКО Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - ПРОДАН Оксана Петрівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович - народний депутат України, позафракційний;

заступник голови Комітету - СЕНЧЕНКО Андрій Віленович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - СЕРГІЄНКО Леонід Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ТИМОШЕНКО Віктор Анатолійович - народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету - КРИВЕЦЬКИЙ Ігор Ігорович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

БЛАВАЦЬКИЙ Михайло Васильович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

БУРБАК Максим Юрійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ВАНЗУРЯК Роман Степанович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ВАСАДЗЕ Таріел Шакрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВАЩУК Катерина Тимофіївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВОЗНЮК Юрій Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ГЕРЕГА Олександр Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГРУШЕВСЬКИЙ Віталій Анатолійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛЮЄВ Сергій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

НАКОНЕЧНИЙ Володимир Леонтієвич - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПЕТЬОВКА Василь Васильович - народний депутат України, позафракційний;

РИБАКОВ Ігор Олександрович - народний депутат України, позафракційний;

СВЯТАШ Дмитро Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТАБАЛОВ Андрій Олександрович - народний депутат України, позафракційний;

ТЕРЬОХІН Сергій Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЦИРКІН Ігор Маркович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

21. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Голова Комітету - ПАЦКАН Валерій Васильович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ШЕВЧЕНКО Андрій Віталійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГЕРМАН Ганна Миколаївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

секретар Комітету - ГАЙДОШ Іштван Ференцович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комітету:

БЕНЮК Богдан Михайлович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ДЖЕМІЛЄВ Мустафа -народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ПОПЕСКУ Іван Васильович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

САМОЙЛЕНКО Василь Петрович - народний депутат України, фракція Компартії України;

22. Комітет з питань правової політики

Голова Комітету - ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ШВЕЦЬ Віктор Дмитрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ГУЗЕНКО Костянтин Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДУНАЄВ Сергій Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - АГАФОНОВА Наталія Володимирівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

члени Комітету:

БАЛОГА Павло Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БРАЙКО Сергій Борисович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖЕВАГО Костянтин Валентинович - народний депутат України, позафракційний;

КАТЕРИНЧУК Микола Дмитрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЛЕВЧЕНКО Микола Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МІЩЕНКО Сергій Григорович - народний депутат України, позафракційний;

МОХНИК Андрій Володимирович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ПОЛЯКОВ Василь Леонідович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СИМОНЕНКО Петро Миколайович - народний депутат України, фракція Компартії України;

СОБОЛЄВ Сергій Владиславович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

23. Комітет з питань промислової та інвестиційної політики

Голова Комітету - ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ФАЄРМАРК Сергій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - БОЙКО Володимир Семенович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ГОРОХОВ Сергій Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БАЙСАРОВ Леонід Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БІДЬОВКА Володимир Анатолійович - народний депутат України, фракція Компартії України;

БОЯРСЬКИЙ Юрій Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ІЩЕНКО Валерій Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ЛИТВИНОВ Леонід Федорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МЕЛЬНИК Євген Іванович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЧЕЧЕТОВ Михайло Васильович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

24. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

Голова Комітету - МАКЕЄНКО Володимир Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - ПИШНИЙ Андрій Григорович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - КАРПУНЦОВ Валерій Віталійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - ДЕМЯНКО Микола Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ШВАЙКА Ігор Олександрович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - МАТВЄЄВ Валентин Григорович - народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

АВАКОВ Арсен Борисович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БОЙКО Володимир Богданович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ГОЛОВКО Валерій Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ДЕМИДКО Володимир Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДИРІВ Анатолій Борисович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЄГОРОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЄФРЕМОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СКУБАШЕВСЬКИЙ Станіслав Валеріанович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФЕДОРЯК Геннадій Дмитрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ГУРВІЦ Едуард Йосипович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

25. Комітет з питань свободи слова та інформації

Голова Комітету - ТОМЕНКО Микола Володимирович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - БОНДАРЕНКО Олена Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - БАГРАЄВ Микола Георгійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - МІРОШНИЧЕНКО Ігор Михайлович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комітету - ГОЛУБ Олександр Володимирович - народний депутат України, фракція Компартії України;

члени Комітету:

АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

РАУПОВ Рустам Бурханович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

СТЕЦЬ Юрій Ярославович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

26. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Голова Комітету - ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

перший заступник голови Комітету - ТЕДЕЄВ Ельбрус Сосланович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - ДАНІЛОВ Віталій Богданович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ПРИСЯЖНЮК Олександр Андрійович - народний депутат України, фракція Компартії України;

секретар Комітету - ЯНКІВ Ігор Тарасович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

члени Комітету:

АРКАЛЛАЄВ Нуруліслам Гаджиєвич - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БУШКО Іван Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЖУК Микола Васильович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ТОПАЛОВ Сергій Валерійович - народний депутат України, фракція Компартії України;

27. Комітет з питань соціальної політики та праці

Голова Комітету - ЦИБЕНКО Петро Степанович - народний депутат України, фракція Компартії України;

перший заступник голови Комітету - СУХИЙ Ярослав Михайлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - РОЗЕНКО Павло Валерійович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - СТОЯН Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - ПАВЛОВСЬКИЙ Андрій Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ЗЕЛИК Руслан Богданович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ЛЮТІКОВА Валентина Іванівна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕМЕНЮК Артем Олексійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФАБРИКАНТ Світлана Самуілівна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ХМІЛЬ Михайло Михайлович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ШУГАЛО Роман Васильович - народний депутат України, фракція Компартії України;

28. Комітет з питань транспорту і зв'язку

Голова Комітету - КОЛЕСНІКОВ Борис Вікторович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

перший заступник голови Комітету - СОЛЬВАР Руслан Миколайович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комітету - МИРОНЕНКО Михайло Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комітету - КРУК Юрій Борисович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

секретар Комітету - МОШЕНСЬКИЙ Валерій Захарович - народний депутат України, позафракційний.

члени Комітету:

БОРТ Віталій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ВІТІВ Анатолій Миколайович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

ДЕМІШКАН Володимир Федорович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ДЕРЕВЛЯНИЙ Василь Тимофійович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

МОМОТ Олександр Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ОСТАПЧУК Віктор Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ПРИГОДСЬКИЙ Антон Вікентійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

РЯБІКІН Павло Борисович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ШКІРЯ Ігор Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ШУЛЬГА Володимир Петрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

29. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

Голова Комітету - РИЖЕНКОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - АЗАРОВ Олексій Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

перший заступник голови Комітету - КАЙДА Олексій Петрович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

заступник голови Комітету - КУБІВ Степан Іванович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

заступник голови Комітету - ЛЯШКО Олег Валерійович - народний депутат України, позафракційний;

секретар Комітету - ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

члени Комітету:

БАБИЧ Вікторія Володимирівна - народний депутат України, фракція Компартії України;

БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ЄДІН Олександр Йосипович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КЛІМОВ Леонід Михайлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

МАРТИНЯК Сергій Васильович - народний депутат України, пазафракційний;

ПІНЧУК Андрій Павлович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ФУРСІН Іван Геннадійович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЯЦЕНКО Антон Володимирович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

7. Обрати головою, першим заступником, заступниками голови, секретарем та членами Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації таких народних депутатів України:

голова Комісії - МАРМАЗОВ Євген Васильович - народний депутат України, фракція Компартії України

перший заступник голови Комісії - ЄГОРОВ Олександр Миколайович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

заступник голови Комісії - РІЗАНЕНКО Павло Олександрович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

заступник голови Комісії - ЛЕОНОВ Едуард Володимирович - народний депутат України, фракція ВО "Свобода";

секретар Комісії - КІССЕ Антон Іванович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

члени Комісії:

АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

БЕРЕЖНА Ірина Григоріївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

ДЕЙЧ Борис Давидович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

КУТОВИЙ Тарас Вікторович - народний депутат України, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

КЛЮЄВ Сергій Петрович - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

НЕМІЛОСТІВИЙ Віталій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

НЕТЕЦЬКА Олена Анатоліївна - народний депутат України, фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

СЕНЧЕНКО Андрій Віленович - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

СЛЮЗ Тетяна Ярославівна - народний депутат України, фракція "Батьківщина";

ФАЄРМАРК Сергій Олександрович - народний депутат України, фракція "Батьківщина".


TUVvelVYWjBRM2t3VEVSU2FubEVVVzlPUTNjd1RGUlJjME00ZGt4NUwxRjBUa014TUV3dlVtYzVSME13VEVSU1oyNTZVV3QwUTJkbVRrTTJNRXczVVhaT1F6UXdXVXhSZEdSSFF3PT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
   
 
 
 вверх