EN|RU|UK

 Форум Украины

(542972)
  2568  0
Тему создал:

Волонтери долучилися до ініціативи Ярослава Москаленка.

Ярослав Москаленко знову відправив вантажне авто в зону АТО. Народний депутат вдячний Вишгородському приватному підприємству "Альянс Краси" та особисто Вадиму Геращенку за надані для солдатів у великій кількості шампуні, рідке мило, гелі та спеціальні мазі на лікувальних травах. Передачу розділили між 25-тим та 11-тим батальйонами.

Окрема подяка волонтеру з Демидова, який передав бійцям медикаменти та одноразовий посуд, але побажав залишитися анонімом. Для хлопців з Іванківського району волонтерки також передали продукти з малої Батьківщини - дякую, Наталя Людвиченко. Дуже активно долучилася громада Вишгородщини.
Ярослав Москаленко повністю забезпечив транспорт, пальне для перевезення пожертв громадськості. Його коштом було закуплено воїнам 11-го батальйону камуфляжну форму, військові реглани, підштаники, берці.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Володимир Мик, Ago Tuul, Вадим Андросов, Cтарий Кінь, SergeLi, Valery Greff 7fa6fa1c, Прохожый, 1BetarD, Murlin Murloff, Vladislav R 85fbc9a9, Олег Сербин 10d6f9ec, Garsia UA, счастливый даунбасенок, Виктор Степаненко, Radoslav Sikorsky, Di Gl e9af97b7, vavan0404, ГЕТЬМАН UA, Ali Hasan
 Всего на сайте: 49 писателей
   
 
 
 вверх