EN|RU|UK
 Форум Украины(582547)
  2575  0
Тему создал:

Волонтери долучилися до ініціативи Ярослава Москаленка.

Ярослав Москаленко знову відправив вантажне авто в зону АТО. Народний депутат вдячний Вишгородському приватному підприємству "Альянс Краси" та особисто Вадиму Геращенку за надані для солдатів у великій кількості шампуні, рідке мило, гелі та спеціальні мазі на лікувальних травах. Передачу розділили між 25-тим та 11-тим батальйонами.

Окрема подяка волонтеру з Демидова, який передав бійцям медикаменти та одноразовий посуд, але побажав залишитися анонімом. Для хлопців з Іванківського району волонтерки також передали продукти з малої Батьківщини - дякую, Наталя Людвиченко. Дуже активно долучилася громада Вишгородщини.
Ярослав Москаленко повністю забезпечив транспорт, пальне для перевезення пожертв громадськості. Його коштом було закуплено воїнам 11-го батальйону камуфляжну форму, військові реглани, підштаники, берці.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
delo delo, IgorYakovlevich, Dmitriy Petrov, Garsia UA, Vedana, громозека, Harib Da, ОЛЕГ К eee5450f, украинец-023, Olga Barskaya, Ming Uing b56f719d, Tatyana Pomolova, Путенбох, uyt Nik, Иванов Юрий 9255343a, Иван Романов fa513186, pinkerton, Slava Ogg, Jeff Light, Грга Питич, locomachine, zaParisian, Женя-Женя, SergeLi, 2_homo_sapiens, Сантьяго, Ali Hasan, Colt, saimansay
 Всего на сайте: 90 писателей
   
 
 
 вверх